BiH: Za devet mjeseci u saobraćajnim nezgodama poginule 323 osobe

BiH: Za devet mjeseci u saobraćajnim nezgodama poginule 323 osobe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RCat je napisao(la):
to nam je mentalität.. da, ali hvala bogu ne svima..

dozivim vrlo cesto, da i ako vozim 100 na medjugradskom putu, se netko nadje kome sam pre spora
pa me MORA pretjecati, pa da neznam kako nepregledan put, iako bi predamnom isao samo 5 km/h brze. . ili kad kasam za kamionom, predamnom samo pune linije i krivine - a frajeri MORAJU me pretjecati i gurati se izmedju kamiona i mene da se nebi zabili u auto koje dolazi iz suprotnog smjera.

koliko puta sam uvrnula ocima zbog ovakvog stvarno blesavog ponasanja. i nemogu reci da mi je zao, ako vidim takvog s tockovima na gore negdje u kanalu.

u autoskoli se uci defenzivna voznja.. to mnogi zaborave cim dobiju vozacku u ruke - od tada je cesta njihova
Da ovo je vrlo cest scenarij i sto ga vise puta naprave vise su "slobodniji".
Ali najjace mi je ono kad te kriticno pretekne i nakon 50 do 100 metara skrene na raskrsnici ili slicno. Ja iskreno ne shvacam takve ljude, sta li taj lik tada misli u tom trenutku, mislim sta mu to predstavlja, koliki je IQ u tog morona. ("ljubi ga majka")
 
Član
oooh da i to joh lijepo koci, pa skrece.. ja neznam sta je tim likovima u glavi. za mozga tu nema mjesta
 
Član
Hvala Bogu pa nismo svi isti.
Svako od nas voli da ga stisne i svako je imao malo kriticnih situacija sto se tice voznje. Imam pricu za vas: 23.Oktobar. 2008 oko 02:00 idem po sestru prelazim most na Čengić vili od Bosmala, stajem na prvi semafor kad se ide preko tramvajskih šina meni CRVENO ja stojim.
Malo šuplje sa sekom u tome mi zvoni mob. taman da ga izvadim iz džepa ispadne mi ispod sjedista u tome se i pali ZELENO
haj rekoh ne zuri mi se napipam mob. u tome je i prestao zvoniti i polako krecem cujem samo zvuk koji trešti u daljini ne znam od kuda..... Taman sijecem glavnu džadu prema Ilidži 2 Metra ispred mene proleti Golf 2 crni (seljački nadžidžan) sa sigurno 160Km/h koji je presao na CRVENO...... sestra vristi ja bez daha noge su mi se osjekle samo sam se prekotrljao preko ceste i stao kod vjetrenjače da dojem sebi jer nisam bio u stanju da vozim dalje kad sam pomislio sta se moglo desiti.

Zakljucak: Haj sto ce on poginut nego ni kriv ni duzan izgubis glavu.

Moja poruka:
-Ti koji si bio u tom autu da Bog da te sutra nasao u crnoj hronici ako nisi vec bio do sad.
-Balavcima koji su tek polozili i natovare trebicu ili vise u auto i milse da su potrefili G-spot kod zenke ako stisnu po gasu. Nevjerujem da je tako.
-Nije mi zao ni jednog sto zavrsi u kanalu na glavacke ili se omota oko stuba a da je bio sam u autu. Zao mi je samo osobe koje su sjedile u tom trenutku u autu.
Pogotovo mi je zao osobe koje sjedaju sa takvim debilom u auto.

Necu vise.... pocet cu kao onaj sto je napisao "***** mater"
 
Član
Ti si garant novi vozac? Jako brzo se u Sarajevu nauci da neovisno od toga koje je svjetlo na semaforu, ako mozes, pogledas ima li auta koji nisu stali na semaforu ili koji se nemaju namjeru zaustaviti...
 

IGY

Član
VR6Boki je napisao(la):
Ti si garant novi vozac? Jako brzo se u Sarajevu nauci da neovisno od toga koje je svjetlo na semaforu, ako mozes, pogledas ima li auta koji nisu stali na semaforu ili koji se nemaju namjeru zaustaviti...

da u potpunosti si u pravu
 
Član
Hoce, kako da ne :lol:

Mislim da ce biti veci broj udesa sa ovim kamerama nego bez njih, jer sad raja brze vozi u drugim djelovima grada...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Hoce, kako da ne :lol:

Mislim da ce biti veci broj udesa sa ovim kamerama nego bez njih, jer sad raja brze vozi u drugim djelovima grada...

Potpis plus dodatak da se ubrza odmah nakon kamere,tako da fakticki nema funckije osim sto uspori saobracaj na 50ak m...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top