BiH vozačka HR table

BiH vozačka HR table

E ovako, imam nekoliko bitnih problema ove sedmice, ali oni nisu bitni u ovoj priči. Uglavnom, za dva dana moram u HR sa svojim autom (BiH državljanin sa BiH vozačkom dozvolom), ali se moram vratiti sa ujakovim autom koje je na HR tablama. Hoće li me pustiti na granici i hoće li me terorisati u BiH???
 
Haha... Ma za BiH se ne brinem. Blizu sam granice, samo da me puste u BiH i da me slučajno u HR ne zaustave. Ne kontam da li je prekršaj voziti vozilo na HR tablama sa BiH dokumentima???
 
Član
ma tjeraj,ja prije 2h prevezao auto na hr tablama preko granice bez problema,samo me pitali cije je auto i to je to
 
Član
Bih vozacka - Cro table

Smijes vozati do besvijesti bilo gdje OSIM u bih, izuzev ako je vlasnik vozila u autu s tobom. To je slovo zakona, a sad sta prolazi/ne prolazi kod nas je druga stvar.
 
trizex je napisao(la):
Bih vozacka - Cro table

Smijes vozati do besvijesti bilo gdje OSIM u bih, izuzev ako je vlasnik vozila u autu s tobom. To je slovo zakona, a sad sta prolazi/ne prolazi kod nas je druga stvar.

;)
 
E ovako, sa BiH dokumentima može se voziti vozilo na HR tablicama, bilo u HR ili BiH. Punomoć ne treba, ali je poželjna. Granica se normalno prelazi.

Samo HR državljani, ne smeju voziti vozila ni jedne druge države osim ako imaju radnu vozu ili sl...
 
sad sam ugledao post....evo 2 primjera:

1. rodjak vozio auto na bih tablama na njegovom imenu i pokazao hr vozacku umjesto bih i dobio kaznicu do 500kn tako da ako ima neko tko ima dvojno drzavljanstovo nek pokazuje dokumente drzave gdje mu je auto regisitrovano

2. brat prosle godine dosao iz kanade sa njihovom vozackom ja mu dao auto na mjesec dana s punomoci i vozio je auto i po srbiji i hr uzduz i poprijeko niko ga nikad nista nije zajebavao samo je bitno punemoc izvaditi koja kosta 5-10km ja otisao do notara i dala mi list papira i ja rucno napisao sta dozvoljavam i kome i oni pecat pukli i to je to 5min posla.
 
Top