BiH ima najvise automobilskih nesreca u Evropi!

BiH ima najvise automobilskih nesreca u Evropi!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
roki_actros je napisao(la):
@bilosto, Deyo, Schumi: Svaka cast pravo receno...Sve dok se vozacke dobijaju na stelu od min 200 KM bit ce ovako, sve dok policija uzima 20 KM na pice, sve dok postavljaju kamere bit ce ovako...Daj Bože da ne bude gore...Neka puste skolovane ljude na cestu koji ce raditi svoj posao...Prevalio sam kilometara i kilometara i kroz nasu lijepu BiH se provlaci uglavnom ona prica: "Moze se dogovoriti"....Jednom mi pregleda sve zivo i na kraju nema sta, tahograf OK, zimska oprema OK, signalizacija sve OK...Kaze a imate li prvu pomoc? Imam. Mozemo li pogledati? Naravno izvolite (prva pomoc je nova ne otvorena)...Kaze koliko imate baslija unutra? Ja puknem u smjeh? Kaze mogu vam pisati kaznu od 30 KM a mozemo se i napraviti mimo zakona? Rekoh mu: "Kazi da si gladan i ja sam pa da idemo negdje sjesti da jedemo ko' ljudi"...:lol::icon_mad::icon_question:
hahahhaa, ma jooj, ne bi mu ja pustio tako nema sanse...reko bi, hajmo jarane na sud i zdravo...pa nek napise sta misli da nemam...
 
Član
kolko ja znam,i kako je receno na dnevniku FTV nakon sprovedene analize za proteklu godinu izjavili su sljedecim rijecima: ”Trenutni rekorder na balkanu je hrvatska“
 
Super Moderator
Deyo je napisao(la):
Hajde to, ali dokle god se kupuje vozačka dozvola, biće ovako... oni što savjesno i oprezno voze, budu oboreni jer komisija kaže da su "nesigurni vozači"... tj dok im ne platiš.

potpis ;);)

ko sve danas vozi eh...

Astra je napisao(la):
kolko ja znam,i kako je receno na dnevniku FTV nakon sprovedene analize za proteklu godinu izjavili su sljedecim rijecima: ”Trenutni rekorder na balkanu je hrvatska“

to je vjerovatno najveci broj nesreca... ja kolko sam svatio bosna i hercegovina nema najveci broj vec je najugrozeniji saobracaj i nema postivanja...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top