Bi-xenon samo blicne???

Bi-xenon samo blicne???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nedavno mi crkne jedna sijalica, i ja stavim halogenke dok ne dobijem nove sijalice!

Preksinoc stigle i vidim nije isti džek kao na starim sijalicama (onaj najmanji sa dvije tanke zice) i ne pase na balast! Ja skinem sa starih sijalica, zalemim na nove, spojim sve . Kad sam upalio super radi, ne treperi, sve OK.

Kad sam prebacio na duga ono samo blicne na pola sekunde i vrati na kratka!! Znaci samo blicne i to je to. Upali duga na pola sekunde i odmah vraca na kratka a na tabli pokazuje normalno duga ukljucena!!

Da li neko zna u čemu je problem i jel imao slicnu situaciju??
 
imao sam ja isti problem, kad prebacim na duga, samo blicne a na tabli pokazuje da su duga. problem je bio onoj plavoj kutiji, ne mogu se sad sjetiti kako se zove, ugl nekad bude plava, nekad crna. pored 2 balasta moras imati i tu kutiju u njoj je problem, nece da prebaci na duga, tako je meni bilo ;)
 
Član
Da ne otvaram novu temu moze i ovdje :lol:

Prijatelju na golf III kupio BiXenon kit i spojio ono standardno, ne mozes promasit ni jedan džek, nema greske:lol: al ne prebacuje na dugo svjetlo. Znaci kratko radi, prebacis na dugo NISTA :s kada se iskljuce potpuno svjetla, ablendujes svjetla se pale i cuje se onaj zvuk TUP, znaci prebaci na duga tako. Jel neko zna u cemu je problem, znaci kad ablendujes sa iskljucenim svjetlima radi, a kada su ukljucena kratka nece da prebaci na duga :lol:

Strasna situacija hahahhah
 
Član
Vidi da nije sa instalacije gdje je osigurac stavio na -, ta stopica gdje je osigurac, inace crvena zica, ona ide na plus od akumulatora. mozda te ona zafkava ;)
 
Član
Brum Brum je napisao(la):
Vidi da nije sa instalacije gdje je osigurac stavio na -, ta stopica gdje je osigurac, inace crvena zica, ona ide na plus od akumulatora. mozda te ona zafkava ;)

Druze spojeno je sve uredno, da je stavio pogresno polove nebi nikako radilo. Znaci rade kratka al ne prebacuje na duga. a kada se ablenduje sa iskljucenim svjetlima pale se duga:icon_rolleyes:
 
zicu od dugog sa sijalice spojis na fabricki dzek na zicu od dugog svjetla, masu na masu a plus sa zice za dugo svjetlo i ne treba ti ebena bi-xenon instalacija koja svakog ebe
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
zicu od dugog sa sijalice spojis na fabricki dzek na zicu od dugog svjetla, masu na masu a plus sa zice za dugo svjetlo i ne treba ti ebena bi-xenon instalacija koja svakog ebe

Joj Emire eto te ko da se druzis sa Adom strujom :lol: ti spajas bi-xenone bez bi-xenon instalacije :123: Ema bi ti na to rekao: 'E druze nije to za svakog, ja sam iso u skolu za to druzee'' :lol:
 
haz0r je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
zicu od dugog sa sijalice spojis na fabricki dzek na zicu od dugog svjetla, masu na masu a plus sa zice za dugo svjetlo i ne treba ti ebena bi-xenon instalacija koja svakog ebe

Joj Emire eto te ko da se druzis sa Adom strujom :lol: ti spajas bi-xenone bez bi-xenon instalacije :123: Ema bi ti na to rekao: 'E druze nije to za svakog, ja sam iso u skolu za to druzee'' :lol:
pa tako je i Ema meni spajo :lol::lol:
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
haz0r je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
zicu od dugog sa sijalice spojis na fabricki dzek na zicu od dugog svjetla, masu na masu a plus sa zice za dugo svjetlo i ne treba ti ebena bi-xenon instalacija koja svakog ebe

Joj Emire eto te ko da se druzis sa Adom strujom :lol: ti spajas bi-xenone bez bi-xenon instalacije :123: Ema bi ti na to rekao: 'E druze nije to za svakog, ja sam iso u skolu za to druzee'' :lol:
pa tako je i Ema meni spajo :lol::lol:

Jeben je Ema igrač nema šta :) jos da oce predstaviti Golfa na forumu da nam popravi prosjek opštine :lol::lol:
 
haz0r je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
haz0r je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
zicu od dugog sa sijalice spojis na fabricki dzek na zicu od dugog svjetla, masu na masu a plus sa zice za dugo svjetlo i ne treba ti ebena bi-xenon instalacija koja svakog ebe

Joj Emire eto te ko da se druzis sa Adom strujom :lol: ti spajas bi-xenone bez bi-xenon instalacije :123: Ema bi ti na to rekao: 'E druze nije to za svakog, ja sam iso u skolu za to druzee'' :lol:
pa tako je i Ema meni spajo :lol::lol:

Jeben je Ema igrač nema šta :) jos da oce predstaviti Golfa na forumu da nam popravi prosjek opštine :lol::lol:
nema on neta, a ne vjerujem da njega forumi interesuju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top