Bi xenon projektori

Bi xenon projektori

Član
Ae prvo pozdrav :D imam golf 4 i xenon samo kratko svjetlo, kontam uzeti bi-xenon projektore i u njih ide h1 sijalica, sad recimo kad ja uzmem te projektore sta mi sve treba da bih imao bi-xenon, da li su potrebne neke prepravke?? :cool:
 
Član
imas na projektoru onda i dugo i kratko, samo moras prespojiti zice sa dugog svjetla na projektor kako bi se klapna na projektoru pomjerila kad upalis dugo svjetlo na prekidacu, nista dodatno ne moras kupovati
 
Član
imas na projektoru onda i dugo i kratko, samo moras prespojiti zice sa dugog svjetla na projektor kako bi se klapna na projektoru pomjerila kad upalis dugo svjetlo na prekidacu, nista dodatno ne moras kupovati
Ok hvala.. posto bi vec imao bi xenon ostaje rupa gdje je bilo dugo jer bi izvadio sijalicu, kako bi bilo da se tu ubaci neka LED sijalica kao dnevno svjetlo, ako je moguce naravno
 
Legend
ja sam sebi ubacio projektore prije par dana, i ubacio h3 led za pozicije, treba ti industrijski fen da otvoris far, al generalno nije toliki problem za ubaciti
 
Član
ko radi prvi put tesko da ce sam sve kako treba odraditi, bolje otici nekome ko je barem u 4-5 farova ubacio socivo :):D
 
Član
ko radi prvi put tesko da ce sam sve kako treba odraditi, bolje otici nekome ko je barem u 4-5 farova ubacio socivo :):D
Mislio sam samo ubaciti socivo a za spajanje ostalog bi otisao elektricaru kod kojeg inace idem.. Raspitivao sam se za ruke traze 100KM i oko 100 sociva + sijalice nove i izađe tu negdje da mogu kupiti gotove farove :meh:
 
Član
Kod golfa 4 posto su plici sta treba sa sjenilom raditi? Ubrzo mi dolaze sociva pa da znam sta me ceka kada budem poceo.

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
 
Član
Kod golfa 4 posto su plici sta treba sa sjenilom raditi? Ubrzo mi dolaze sociva pa da znam sta me ceka kada budem poceo.

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk

zavisi sve od duzine sociva imas ih cini mi se 11.5 cm i 12.5-13cm duzine...ja sam kad sam kupovao preko ebay nisam toliko obracao paznju pa sam uzeo ove duze i dosta sam rezao nazad...dok kod ovih kracih samo prosiris rupu u koju ide sijalica vidjet ces otprilike koliko treba. Ima posla al se isplati. Meni je jedan far citav dan oduzeo mjeri, rezi i sve tako, dok drugi sam zavrsio za sat vremena.
 
Član
zavisi sve od duzine sociva imas ih cini mi se 11.5 cm i 12.5-13cm duzine...ja sam kad sam kupovao preko ebay nisam toliko obracao paznju pa sam uzeo ove duze i dosta sam rezao nazad...dok kod ovih kracih samo prosiris rupu u koju ide sijalica vidjet ces otprilike koliko treba. Ima posla al se isplati. Meni je jedan far citav dan oduzeo mjeri, rezi i sve tako, dok drugi sam zavrsio za sat vremena.
Sada sam gledo pise 4.7" a imaju i od 4.9" sreca pa nisam ove duze narucio. Onda samo rupu rasiriti :)
 
Top