Bi xenon - lijevo svjetlo treperi

Bi xenon - lijevo svjetlo treperi

Član
Imam problem sa bi xenonima,kad tek upalim svjetla lijevo svjetlo treperi a desno normala,zatim kad se upali i kad zatvorim el.prozor lijevo svjetlo zatreperi,nekad se i ugasi,pa moram ponovo na prekidacu paliti i gasiti,da li je neko imao neki slican problem,da li mozda balast ne valja?sve uredu bilo do prije mjesec dana,inace balastima ima vise od dvije godine,i desna sijalica nisam nikada mijenjao radi i dan danas,dok lijeva promijenjena prije 6 mjeseci.
 
zamjeni strane balasta tj lijevi na desni i obrnuto pa probaj ako se pojavi onda na drugoj sijalici onda je balast rikavela ili cak sijalica ;)
 
Član
zamjeni strane balasta tj lijevi na desni i obrnuto pa probaj ako se pojavi onda na drugoj sijalici onda je balast rikavela ili cak sijalica ;)
ajd pokusat cu sutra,sad mi je kasno izlaziti pa javim detalje,i gledao sam nesto na piku neki slim balasti,da li mogu njih staviti ili moram one "deblje" ako pak bude do balasta slucajno..
 
Član
Slim balasti ti pasu na sve sijalice, sve je isto, sa stekerima i sve, u mene je crkao jedan balast i ja uzeo slim i stavio i sada ima jedan slim a jedan debeli balast :)
 
Član
evo da javim,danas zamijenio strane,desni balast stavio na lijevu stranu i obratno,i upalim svjetla sve normala,spustim dignem prozor nema da blinka,sad je super sve,nisam vozao auto samo ga upalio i probao,sve radi,.....sad sta je bilo zaista ne znam....
hvala na pomoci
 
Top