BHTUNING USA

BHTUNING USA

Član
OVO JE jedna ideja poslo sam poruku gazi ovoga foruma ja vamo zelim da naravim club bhtuning USA da skupim raje vamo sto radi tuning na autuima i da skupim raje sto je iz bih a zivi u usa trenutno i narvano od ovoga sve da se pomogne ovoj stranici i da bude jos veca u BIH ;)
 
Pohvala za ideju. Na vortexu sam vidio dosta bosanaca i rade drama posao. Npr. onaj momak zivi u FL slozio plavog corrada vrt :icon_biggrin:
 
Član
lhasa_green_beast je napisao(la):
Pohvala za ideju. Na vortexu sam vidio dosta bosanaca i rade drama posao. Npr. onaj momak zivi u FL slozio plavog corrada vrt :icon_biggrin:

ima nas dosta ovdje ne samo vw audi :)
 
Član
Svaka ti cast majstore ... super ideja i drago mi je sto ce se znati i za BHTuning u USA...
 
Član
Podrzavam ideju, svaka cast. Bio sam kod prijatelja u Chicagu prije par godina u garazi mu BMW 650 bijeli sa 20", Corvetta stock i neki americki dzip sa 22". Vjerujem da ce biti ljudi i "s one strane bare" ;)
 
Član
lhasa_green_beast je napisao(la):
Treba reklamirati i na s14 forumu. Ja mislim da imaju dva bosanca sa bmw e30 m3, a to bi bilo interesantno nama :)

eh sad da nadzem sve bosance ako mozete postavite mi stranice gdje ste vidjeli da su oni aktivini i koji imaju nick
 
Top