BHtuning Golfovi :D

BHtuning Golfovi :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
problem je sto nije admin kompjutera, ili je mozda u Iraqu zabranjen jubito

a predlazem da se ova temica obrise !!
 

Eko

Član
fakat sad gledam opet .. pise " par krseva " a ja vidim par extra dobrih auta ... ustvari ne vidim nijednog krsa na clipu ... ovo jedino mogu sastaviti ljubomorni debili s sajsiga.ba.

a ti ( ovaj sto je otvorio temu ) si banovan naravno ako se ne predstavis do sutra.
 
Član
Ima na youtube opcija ispod videa "Flag", kliknete na to, onda se ispod otvori jos opcija... "Select my reason" i onda odaberete "Hateful or Abusive Content" - tako da dokrajcimo video i na youtube ;)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
ma pjesma je stroj :)
a ko se nasao prozvan nek se poklopi po usima...
covjek nije imao lose namjere,cisto cirkus sega :)

Nikakve lose namjere, dapace, svaka cast ljudima sto su ulozili novac, zivce i trud. To pogotvo vrijedi za Dadu, Eko-a, Ligu, sve su to extra auta.

Ovaj video sam napravio iskljucivo zbog dosade, a pratim vas forum od njegov samih pocetaka, ostalo zakljucite sami... :D

Nema potrebe da se predstavljam (ovaj nick slobodno banujte i izbrisite), jer mi je auto stock, a kada ja krenem sa radovima (to ce biti golf naravno i to KEC), registrirat cu se sa svojim nickom kojeg svugdje koristim, do tada pozdrav i jos jednom da kazem da je sve ovo zajebancija i nema potrebe da brisete temu...

;)
 

Eko

Član
gto4 je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
ma pjesma je stroj :)
a ko se nasao prozvan nek se poklopi po usima...
covjek nije imao lose namjere,cisto cirkus sega :)

Nikakve lose namjere, dapace, svaka cast ljudima sto su ulozili novac, zivce i trud. To pogotvo vrijedi za Dadu, Eko-a, Ligu, sve su to extra auta.

Ovaj video sam napravio iskljucivo zbog dosade, a pratim vas forum od njegov samih pocetaka, ostalo zakljucite sami... :D

Nema potrebe da se predstavljam (ovaj nick slobodno banujte i izbrisite), jer mi je auto stock, a kada ja krenem sa radovima (to ce biti golf naravno i to KEC), registrirat cu se sa svojim nickom kojeg svugdje koristim, do tada pozdrav i jos jednom da kazem da je sve ovo zajebancija i nema potrebe da brisete temu...

;)

sto si onda napisao "par krseva" ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top