BHTUNING GAMES

BHTUNING GAMES

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
N

nenad

trizex je napisao(la):
nenad je napisao(la):
Meni stalno kad se trebam upisati na listu izbacuje error:
Game doesn't exist.
ili
It seems you want to add a cheat score!

Jel se i vama to desava?

Daaa, fala ti boze nisam jedini!

Sjebalo me vec 10ak puta dosada, ja sam na IE, na Firefoxu mi radi ok, ali FF kod mene ima neke druge probleme pa ga ne mogu koristiti stalno....

Ja taman da skinem Trizexa sa vrha liste, kad ono nece da prizna rezultat :D
 
hoj dobro ovo pravo,autobahn mi je favorit definitivno,ali trizex ba kako prodjes kroz onu gzvu na 2280,ja ne mrem dalje od toga nikako,jednostvano nema prolaza,grrrr:lol:

edit:evo prosao sam,jos malo pa te skinem:p
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
hoj dobro ovo pravo,autobahn mi je favorit definitivno,ali trizex ba kako prodjes kroz onu gzvu na 2280,ja ne mrem dalje od toga nikako,jednostvano nema prolaza,grrrr:lol:

edit:evo prosao sam,jos malo pa te skinem:p

Imas jos jedan blok na 8 hiljada, i na 14.5, onaj na 14.5 ni ja jos prosao nisam :p
 
Član
bjeeeziii ba trizaaa..aaa ja postavim rekord na jednoj odem na drugu vratim se ono trizex opet prvi xD kakooo ? xD
 
Član
Igrali smo u isto vrijeme :) i zapeli na istoj fazi :D ja 3 put na njoj zezno, dosadilo mi vise :)

dobre igrice :D
 
Član
zivcira me sto kad zavrsis ili pogines u igri izbaci te na rezultate odma...stalno refreshaj stranicu pa nakon 5-og puta izbaci da ima error :icon_eek:
 
e da to,ne mogu zamisliti sta bi uradio sa tastature i misa da mi izbaci error nakon sto sam skinuo trizu na autobanu:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top