BHTuning cars - "zaboravljeni" projekti...

BHTuning cars - "zaboravljeni" projekti...

Član
ja bi postavio vedin rs turbo mozda i najbolji ford sto je bio na forumu , zatim catinu peticu , esinog golfa keca zelenog ,tuljina vektra 16v hjoj ima tih auta more je billo
 
nekad davno clan esso_sa je predstavio crvenog Corrado-a G60 , sjecam se da je bio jedan vrhunski primjerak , ima neko slike ?
 
Član
Tema je extra...valja se podsjetiti starih dana;)...eto da iskoristim post i da kažem da je kađo još čitav i kotrlja se....danas sam ga uspio i oprati:lol:
 
Član
Još jedan zaboravljen autić.










I jedan video, za neznalice, da se vidi kao to ide:
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7uIb8HFUpGE[/video]
 
Član
mene zanima kako je završio onaj Cadillac DEVILLE 6.4L V8, bilo je čini mi se govora o nekom dizel motoru, nadamo se da nije zavrsio u starom željezu.
 
Administrator
ammel je napisao(la):
mene zanima kako je završio onaj Cadillac DEVILLE 6.4L V8, bilo je čini mi se govora o nekom dizel motoru, nadamo se da nije zavrsio u starom željezu.

navodno projekat sa cadillacom trenutno stagnira, jer vlasnik ima precih radova, ali receno je da ce biti nastavljen nekad kasnije...
 
Član
ammel je napisao(la):
mene zanima kako je završio onaj Cadillac DEVILLE 6.4L V8, bilo je čini mi se govora o nekom dizel motoru, nadamo se da nije zavrsio u starom željezu.

I to sam prelistao, ali ništa pametno ne piše, a baš me interesuje šta će biti.
 
Top