BHT1 snimio emisiju o AK 69 Team-u

BHT1 snimio emisiju o AK 69 Team-u

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
OggyBoy je napisao(la):
Jasmin001 je napisao(la):
Hvala svima od srca. Naravno cim dobijemo video postavit cemo ga i ovdje :icon_smile:

OggyBoy je napisao(la):
Čestitke za promociju, valjda vas fino namontiraju i predstave, postavite ovdje video kad izađe, obavezno ćemo pogledati.

Jedna kritika: Zar niste mogli naći 2 različita auta, već 2 "Cvaje"?

A sto se tice ove dvije dvojke. One su perfekt uradjene nezz dali si imao priliku da ih vidis uzivo. A nezz zbog cega je ta kritika svak moze pokazati sto zeli a tema emisije je ujedno i historija golfa II tako da su ovi golfovi predstavljeni kao nesto sto se nemoze svaki dan vidjeti i u sta je ulozeno puno para, vremena truda itd itd...

Ako je to tema, povlačim kritiku.

tema je AK 69 Team i historija golfa II ;)
 
Član
Prilog je totalni potpuni FAIL !

Tema golf 2? Ne nije, jedino sto su rekli o povijesti Golfa 2 u ovoj zemlji da se prije u njega sipalo loz ulje, naftni derivati i kako je novinar rekao "sirce". Spomenuo je da su dijelovi jeftini, auto izdrzljivo i da je zbog toga izgleda sveta krava kod nas...ako je to to sto se moze reci o povijesti Golfa duje, bolju povijest u BiH ima komsijina kariola ili prvi "pezejac"

Tema predstavljanje AK 69? Osim zastave na vratima sa logom AK 69 nista drugo nisam cuo niti saznao, samo su klub nazalost navlas spomenuli. Jedino sto sam saznao novo je da je Dino prosvijetni radnik i to je to:icon_eek:

Ali stvarna tema kako je zagadjen zrak u Sarajevu i opcenito u BiH zbog starih neispravnih auta, i tu spomenuti Golfa 2 ? To mi je genijalno !!! :lol:

I jos nesto, kakve veze ima ovo sto je novinar rekao da to vise nisu kante od auta u koju se sipalo svakakvo gorivo pa je zato oneciscen zrak ? Nurijin nabrijani Golf 4 TDI je zagadjivao k'o parna lokomotiva, ali nije bio kanta vec makina... :icon_rolleyes:

Boze vrati mi mojih 35 minuta, trebat ce mi...

P.S Ovo nije apsolutno kritika za AK 69 i Amira, Ejupovica ili Misica...ma ni za njihova auta, oni su repsektabilan klub i vjerujem jako dobri momci sa dobrim autima... Ovo su jeidno definitivno kritike na jako glupo sazet, iskasapljen i totalno ne-iscpran prilog koji su ovi tupani na BHT televiziji uradili i izbacili u javnost...:icon_rolleyes:
 
Član
:lol::lol: Nakon ovog Tiborovog slikovitog komentara u njegovom stilu imam neodoljivu zelju da pogledam prilog.Ima li iko snimk nek uploada na YT. :lol:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Prilog je totalni potpuni FAIL !

Tema golf 2? Ne nije, jedino sto su rekli o povijesti Golfa 2 u ovoj zemlji da se prije u njega sipalo loz ulje, naftni derivati i kako je novinar rekao "sirce". Spomenuo je da su dijelovi jeftini, auto izdrzljivo i da je zbog toga izgleda sveta krava kod nas...ako je to to sto se moze reci o povijesti Golfa duje, bolju povijest u BiH ima komsijina kariola ili prvi "pezejac"

Tema predstavljanje AK 69? Osim zastave na vratima sa logom AK 69 nista drugo nisam cuo niti saznao, samo su klub nazalost navlas spomenuli. Jedino sto sam saznao novo je da je Dino prosvijetni radnik i to je to:icon_eek:

Ali stvarna tema kako je zagadjen zrak u Sarajevu i opcenito u BiH zbog starih neispravnih auta, i tu spomenuti Golfa 2 ? To mi je genijalno !!! :lol:

I jos nesto, kakve veze ima ovo sto je novinar rekao da to vise nisu kante od auta u koju se sipalo svakakvo gorivo pa je zato oneciscen zrak ? Nurijin nabrijani Golf 4 TDI je zagadjivao k'o parna lokomotiva, ali nije bio kanta vec makina... :icon_rolleyes:

Boze vrati mi mojih 35 minuta, trebat ce mi...

P.S Ovo nije apsolutno kritika za AK 69 i Amira, Ejupovica ili Misica...ma ni za njihova auta, oni su repsektabilan klub i vjerujem jako dobri momci sa dobrim autima... Ovo su jeidno definitivno kritike na jako glupo sazet, iskasapljen i totalno ne-iscpran prilog koji su ovi tupani na BHT televiziji uradili i izbacili u javnost...:icon_rolleyes:

1. Tema nije bilo niti predstavljanje niti promovisanja Auto Kluba 69 Team-a. Momak(novinar) me je kontaktirao i rekao mi da ce snimati emisiju o golfu 2.

2.Niti sam zelio niti sam ocekivao da "novinar" spomene klub bar 4 puta u recenici, te da nas na taj nacin kao "pogura",potpomogne ili slicno.Dosta toga(mislim an bar 80% su isjekli,dosta sam im se nasrao na stalna vrijedjanja nas zaljubljenika u auto-moto u BiH,pa im se vjerovatno nije svidjelo.

Mi smo svoj dio odradili,po meni dosta dobro. Hvala svima na cestitkama i tebi tibore na dosta opsirnom komentaru.

Nek´ se nesto desava,bit ce valjda bolje ;)

Lijep pozdrav


p.s.
Trazit cu od novinara da mi proslijedi cijeli snimak,bez ikakvih rezova,gdje smo se bas fino napricali. A znalo se da ce oni isjeci i ubaciti ono sto njima odgovara jbg
 

IGY

Član
ne bi da se prepirem i svadzam, ali zasto ste u naslovu teme napisali "BHT1 snimio emisiju o AK 69 Team-u "

ako ti vam nije bio cilj predstaviti klub kako si sam rekao ?
 
Član
to je ovaj kolega napisao,ne znam iz kojih razloga.vjerovatno ni sam nije shvatio bit emisije.

Realno,zbog cega bi snimali bas nas klub a ne neki koji je vec duze tu na sceni?

pozdrav
 
Legend
E bas mi je zao sto to cujem... nisam stigao pogledati prilog al mislim da to nije prvi put da se nesto slicno desava kada su u pitanju TV emisije...

Al ne bi volio da se momci iz 69 tima razocaraju, morate biti svjesni da put prema uspjeha nije uvjek gladak,
uvijek ce biti spoticanja, al bitno je da furate svoj film bez obzira sve... sretno... :cool:
 
sve mi je jasno gledao sam i ja citav prilog je trajao oko 3 do 4 minute
volio bih kad bi dobili cijeli materijal od televizije i to lijepo postavili na YouTube pa da vise saznam o vasem auto klubu kroz emisiju
a ovi iz Televizije su ovo fulali pravo trebali su kakvog dizela s sjebanom bosch pumpom ili benzinca s losim gorivom pa nek rezu im gasove i neka snimaju dimne zavjese i nek im ima kakav dokaz da ova auta zagadjuju a ne ovako momci parkirali dovezli svoje zmije na snimanje kad emisija pocne nevidis nista cak ni felne nemos kako treba ošicat kamoli sta drugo ili zvuk masine haja
nego kad dobijete snimak postavljajte lik da kritikujemo ;)
 
Član
Jasmin001 je napisao(la):
... Ovom prilikom predstavljen je AK 69 Team i dva automobila iz AK 69 team-a. Golf mk2 by Dino Vatrenjak i Mk2 by Amir Mišić. Ne propustite :icon_smile::icon_smile::icon_smile:

eldintdi je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Prilog je totalni potpuni FAIL !

Tema golf 2? Ne nije, jedino sto su rekli o povijesti Golfa 2 u ovoj zemlji da se prije u njega sipalo loz ulje, naftni derivati i kako je novinar rekao "sirce". Spomenuo je da su dijelovi jeftini, auto izdrzljivo i da je zbog toga izgleda sveta krava kod nas...ako je to to sto se moze reci o povijesti Golfa duje, bolju povijest u BiH ima komsijina kariola ili prvi "pezejac"

Tema predstavljanje AK 69? Osim zastave na vratima sa logom AK 69 nista drugo nisam cuo niti saznao, samo su klub nazalost navlas spomenuli. Jedino sto sam saznao novo je da je Dino prosvijetni radnik i to je to:icon_eek:

1. Tema nije bilo niti predstavljanje niti promovisanja Auto Kluba 69 Team-a. Momak(novinar) me je kontaktirao i rekao mi da ce snimati emisiju o golfu 2.

2.Niti sam zelio niti sam ocekivao da "novinar" spomene klub bar 4 puta u recenici, te da nas na taj nacin kao "pogura",potpomogne ili slicno.Dosta toga(mislim an bar 80% su isjekli,dosta sam im se nasrao na stalna vrijedjanja nas zaljubljenika u auto-moto u BiH,pa im se vjerovatno nije svidjelo.

A hebiga druze, ja sam svoj komentar pisao na temelju prvog posta koji ti je pisao kolega iz kluba, na osnovu njegovog posta pravio sam osvrt na tv prilog :icon_rolleyes:
Ali kako god, i opcenito gledajuci, tv prilog sucka zestoko i mislim da bi svi ovdje voljeli da se na net stavi full prilog u punoj duzini od sat vremena i vjerujem da bi svi rado cijeli pogledali ukljucujuci na prvom mjestu mene ;)

P.S Eldine, rekao sam vec preko FB-a na sta su moje kritike isle, da vi tu nemate nikakve uloge ;) Ako sam vas uvrijedio necime u prvom postu, ja se javno ispricavam ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top