BHT kalendar 2010- besplatno

BHT kalendar 2010- besplatno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da,da nije ništa stavio do sad bi se to razgrabilo,doduše ko neće javno može i na PM poslati da želi kalendar a ne može priuštiti
 
Član
Sve to samo ukazuje koliko se dobra ekipa skupila na ovom po meni JAKO vrijednom FORUMU !

Svaka cast momci :)
 
Član
Outrage je napisao(la):
Sve to samo ukazuje koliko se dobra ekipa skupila na ovom po meni JAKO vrijednom FORUMU !

Svaka cast momci :)

Pitanje je koliko je dobra ekipa u kalendaru kad ga niko nece ni dzaba... :lol:
Respekt Muha za ovaj potez... ;)
 
Član
hahahah ma kalendar je odlican :D raja jos bolja jer nece niko da ga uzme ko ga sebi moze kupiti,nije niko proklet niti bezobrazan i to je bitno ;)
 
Član
Muha ako jos imas tih kalendara ja bih da naletim sutra u car audio po jedan.Samo mi javi da li ih imas?Pozdrav ;)
 
Član
Jes da nije tema, al ako bi imao ko da mi na PM posalje slike kalendara, jer ja sam daleko pa to nebih mogao da pokupim, al da mi neko sibne slike preko PM-a pa da ja ovde to odstampam i nakacim na zid :D
 
Ovo je još jedan u nizu dokaza da je Mirza Muhić humanitaran čovjek i to je dokazao donacijom za Srebrenicu kada je išao konvoj iz Sarajeva,Mostara i Visokog.On je ustao ujutru u 6 i dosao da bih donirao odjecu,obucu i hranu za taj narod.
Muha od mene veliki RESPECT i za ovaj potez imas piće na sljedećem race-u u Mostaru:icon_exclaim:
 
Početnik
ima jos kalendara , milim ima ih jos uvijek 9 komada niko nije dosao niti po jedan..
 
Početnik
za 10 dana podjeljeno 3 komada...
ne mogu da vjerujem ....

sve sto treba je da dodjete po kalendar i nista vise ....
 
Početnik
posto nece niko da dodje , ok mozda ima neko i ko nece da dodje saljem brzom postom na vasu adresu samo mi na pm posaljite adresu, dostavu cete vi platiti nekih 10KM i to je to ..
 
Član
haj kad niko nece ostavi meni 2 komada.. jedan kom cu sebi ostaviti a drugi pokloniti nekom ko nije regan na forumu a mislim da bi ga ovo obradovalo
moze??
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top