BHT Chat Arhiva

BHT Chat Arhiva

r32user: Ovom prilikom ako neko iz administracije cita. Ako moze da mi se obrise profil ili banuje za stalno. Hvala !
Zuro: opusteno...
Zuro: prvo pogledaj ko ti pise, pa onda sta pise.. ovdje se nakotilo svega i svacega, nazalost
r32user: ma brisi me, banuj sto prije to bolje
 
Zuro: najvise sto mogu da uradim za tebe je da te prijavim administraciji
Zuro: ..za prskanje po malim, intelektualno inferiornim clanovima foruma :D
MaHa Styling: Ne mozes ti njemu Zuro pera odbit :D
MaHa Styling: R32 je dosad najbolji clan foruma bio.
MaHa Styling: I sad je mislim ali stvarno je momak ekstra
Zuro: Ma rega je, al' jbg ima covjek kratak fitilj za ove ovdje retarde
Zuro: Sjedi malo, oguli jabuku, dodji sebi i nastavi tamo gdje si stao.. bez brisanja profila :D
MaHa Styling: Ma ko ne bi imao. Imam ga i ja za hansa j slicne.
HansMuster: MaHa ti za Hansa imas prkratak *****. Sve ostalo je ok!
MaHa Styling: A koliko ti supak razvaljen kako bi imao. Bejzbol palica ne pomaze
HansMuster: Nepomaze kad neznas ni sa cunom ni sa palicom da upravljas! Samo pazi da se ne povrjedis!
Zuro: vas dvojica isto dvije trebice u pubertetu :p
HansMuster: ma nije to tako strasno kako izgleda! MaHa je malo zivcan. sta ces djeca su takva. imam ja strpljenja za djecu! :)
MaHa Styling: Zivcan jer me iznova j iznova spominjes a to ide na ZIVCE.
Zuro: Joj poceli su admini prisati komentare
Zuro: ovaj hans nije normalan.. kaze boju presvlaka si pogodio ko sasa matic hahahahahha
 
allroad: Jest svaki dan se mjenja procedura uvoza auta
allroad: Uzmes zoll table izvadis
allroad: Eur1 ako se moze. Dodjes na carinu prijavis auto za uvoz i eto
allroad: Nije sveto slovo
Rozga: Takve ko ti jedva cekaju da ih oderu na nasoj granici
Zuro: e bas ga mogu oderati.. 100-200KM plafon
Zuro: kako se zove pita od autobusa, busovaca? jel to to? :D
allroad: Jest cekaju, pogotovo mene hahah
allroad: Ima granica cijene nekog vozila ako je stavis ispod ne priznaju i uzmu fino katalog i po njemu ti naprave procjenu nema tu pametovanja puno
HansMuster: Aaaaaaaaaaa sta bi dao sad za jednu Bosansku Busovacu ispod saca! :D
 
don dzova: Pozdrav svima , posto sam nov pa i ne znam puno oko svega na forumu, imam problem na golfu 5 66kw 2007 godiste ,
S.S_16V: @don dzova Pozz, prvo se predstavi u potforumu "Novi clanovi", a zatim otvori temu vezanu za kvar u potforumu "Kvarovi & savjeti".
 
Rozga: Jel zna neko smije li se auto u bih voziti sa zoll tablicama koje traju unaprijed 10ak dana ?
Rozga: Na carini su mi rekli da moze dok se ne carini auto (tj dok se ne plati pdv i te zafrkancije do registracije)
 
Top