BHT Chat Arhiva

BHT Chat Arhiva

N1troTDI: jel zna neko sta bi dobio kad bi stavio intercooler od sprintera na mk3 tdi 66kw+cip i auspuh otvoren,imam ga kuci stari skinuo sa kombija pa gledam stavljaju to na auta
liaar: de i meni to da nabacim na pežola
tarik_91: Ne bi nista
liaar: kako ne bi, dobio bi tricu sa interkulerom i strejt pajpom :D
N1troTDI: samo nek se dimi zamnom
N1troTDI: :D
allroad: Dobio bi hladniju temperaturu na usisu nakon duze voznje pod opterecenjem
allroad: Cip pretpostavljam mislis na varalicu/powerbox?
N1troTDI: ovaj sto mi je to radio je vadio neku plocu
N1troTDI: sa nekim cipovima na njoj tu je nest cacko pa spajo na komp mjenjo nešto
 
MaHa Styling: Sta ovo sehu jebu ko sansku kozu
liaar: ma počelo se preseravat vala, i ja sam ga zajebavao ispočetka al' što je previše previše je
MaHa Styling: Pa vala u neku ruku je meni jos smijesno... Ali nema veze
Zuro: sta sam to propustio jebemu? :(
S.S_16V: Jel zna neko da li fabricki cd player u astri g moze pustati narezane mp3 cd-ove ili samo audio cd-ove. Nekoliko mp3 cd-ova sam probao i ne radi
Stefuky: Meni u npr golfu mk5 neki radi neki ne.. ne znam do cega to ovisi ?!
S.S_16V: Radi i meni u golfu ali nece u astri...
S.S_16V: Imam vec neke cd-ove od prethosnih vlasnika ali su svi audio
edoze: Ne mogu mp3 ako ti je cdr 500
S.S_16V: Jeste cdr 500
S.S_16V: Znaci nista bez aftermarket playera
S.S_16V: A koja je fora da neki aftermarket playeri rade sa komandama na volanu, a neki ne
 
edvin98VW: Poy
edvin98VW: Pozdrav,novi sam na ovom forumu i imam jedan sitan problem sa Golfom V 1.4 FSI
edoze: @SS16v: zavisi podrzava li plejer to. ako ne podrzava, gubis komande i gore displej, na njemu bude samo datum i temperatura, nema informacija s radija. mogu se i kupit ti neki prelazi, zezancije da to radi sa odredjenim brendom plejera al je to 100+KM tako da se ne isplati bas.
S.S_16V: A kazi mi jos samo kako da provjerim da li player to podrzava? Ne pada mi na pamet kupovati te adaptere
 
Top