BHT Chat Arhiva

BHT Chat Arhiva

jdm96: Ma samo rezi i vari pola ih je takvih u bosni hahaha
liaar: rezi rezi, da imamo o kome pisati u crnoj hronici
N1troTDI: ma ne ozb covijek kad mi je reko moze prepravit
N1troTDI: al eto rezat
N1troTDI: necu to gdje mogu nabavit neke gewinde ili nesto da pase na varianta
jdm96: Imal na piku ko
jdm96: ma ebay majka sada jos nije preskupa postarina
 
Ajdin_1: Jel se stvarno ne smije maknut dalje iz svoje opstine dok cekam saobracajnu?
Ajdin_1: Otac preveo auto na sebe , ima jos 2mj registraciju , kupimo policu i kaze mi zena u drustvu tom sto radi da ne smijem van opstine vozit sa ovim kopijama
Vw scirocco 1987: Pozdrav ljudi zanima me zna li netko dali negdje u BiH ima na prodaju nissan 200sx 1989-1993 god 1.8 16v turbo hvala unaprijed
siviguster: golf 2
liaar: https://www.olx.ba/artikal/26522709/nissan-200sx/
liaar: morel ovaj
liaar: 89 godište
liaar: 1.8 160 ks
liaar: 170*
Ajdin_1: Izvinite sto nisam pozdravio pa mi necete odgovorit u frci sam bio nisam znao gdje mi je glava
MaHa Styling: Drug napisao si samo golf 2
MaHa Styling: A ovaj drugi je to haha
MaHa Styling: Ja ne bi sa kopijom uopste vozio
ilijabrzica: sta bolan ne smis vozi? kakvim crnim kopijama? pribacio na sebe i ceka prometnu?? sta ima cekat to bude odms gotovo
N1troTDI: đeste hahari
 
ilijabrzica: ima ih dosta sto samo pljuju po onom sto ne vole...i to otjers dosta ljudi,umjesto ds je zajebancija,objavljujes radove,slusas savjete 10 balonja ti napise jebo te bmw jebo te ford,fiat itd
MaHa Styling: Evo i ja muku mucim sta da radim sa kocnicama niko nece da nista napise..
r32user: Pa vjerovatno moras naci celjusti koje mogu da prime taj disk, debljinu, isto tako za pakne. Vjerovatno nadji na netu po specifikacijama diska koja su vozila imala te dimenzije diska precnik, debljina. Nosaci se prave od aliuminija. Rijetko ce ti ko to napisati kod nas jer svi rade neke stock konverzije
r32user: pardon disk plocice*
r32user: npr. u americi svi stavljaju brembo sa ctsv-a jer je komplet jeftin, a imaju brutalnu snagu. Ps: disk plocice nisu jeftine. Sad.. zapni trazi neku varijantu snaga a da ti nije skupo za odrzavati
r32user: obicno ovi sto su pravili te nosace urade prvo cad model, pa na cnc ili kod tokara
r32user: mislim da bi te nosace mogao napraviti za nekih do 200 KM
r32user: jedino da precesljas net, jer cisto sumnjam da ovdje neko ima znanje da ti to objasni
r32user: Diskove mozes naci preko, Precnik, Debljina, raspon rupa, i centralne
r32user: ali ocenito kada nabavis te celjusti, moras razmotriti poziciju. Lokacija "ventila" za ozracivanje mora biti na vrhu. A ako mozes nagurati celjusti sto nize zbog centra gravitacije
MaHa Styling: Diskovr sam narucio danas. Celjusti ce morati ici sa nekog opasnijeg modela mercedesa jer nazad ide velik precnik diska bas. Precesljao sam cijeli net jedino sto sam nasao da su radili konverziju na 300mm naprijed al to je vrlo lagano jer sa w124 pase sve..
N1troTDI: pa sta ce ti to na 75ks
MaHa Styling: Jesi naopak frajer. Rekoh sa ce swap ubrzo.
MaHa Styling: Da*
N1troTDI: sta ubacujes 1,9 tdi
N1troTDI: :D
liaar: jel normalno da kad ugasim automatsku klimu
liaar: da iz ventilacije puse topao zrak
liaar: zatvorim sve ventilacije puse tamo ispod sajbe
liaar: jedino sto znam je da je AAC ugasen na 28 stepeni
 
madmono: alooo ajmo ba ustajte
Kobe: Pozdrav ekipa, zna li neko koliko vrijedi sat za golf 2 sa bordom itd? Takođe blenda klime, potenciometar za zvucnike i blenda rucne sa lampicom za pojas?
Carbon.: zanimljive stvarčice ali nisu nešto novčano vrijedne
 
MaHa Styling: Gledaj karbonca, cak zna kataloske cijene i zna da nisu nesto vrijedne. Sta ti znas mozda covjek ima platu 500 maraka
N1troTDI: nabacio sam chip na golfa,znaci 90ks i koliko sad ima nemam pojma,sad kad ga upalim baci malo crnog dima prije nije
N1troTDI: i dali pase tdi afn iz trojke na instalaciju od tdi 90ks
liaar: ja koliko znam taj dim je za očekivat nakon chipa, chip povećava ubrizgavanje goriva za jače performanse
liaar: plus TDI je , mora dimit :p
MaHa Styling: Cipovan i trosi sad 4 litra umjesto 7
N1troTDI: pa neznam koliko trosi
N1troTDI: jedno 6
N1troTDI: i taj lik mi reko da ce trosit 5 kako ce trosit 5
N1troTDI: a podigo snagu
liaar: zar stvarno vjeruješ da će auto trošit 5
N1troTDI: ma ne pa nije nov
N1troTDI: mislim da ni nov nije trosio 5
N1troTDI: ali svi tako pricaju da trose malo :D
MaHa Styling: Ma bjezi
MaHa Styling: Trosi 7
MaHa Styling: Hahaha
MaHa Styling: U fabrici vec
N1troTDI: uvijek ga natocim punog navozam se dobro
N1troTDI: https://i.imgur.com/P7mWuv6.jpg
 
Top