BHT Chat Arhiva

BHT Chat Arhiva

PassatVWB3: a znaci to je taj na koji msm, jbg za svako rijetko auto je tesko naci dio to je normala
N1troTDI: imal gdje manta b da se prodaje
MaHa Styling: Ima
MaHa Styling: 6000km
MaHa Styling: Ima i manta A
MaHa Styling: 15000 :D
N1troTDI: samo b
N1troTDI: sta to cujem da vozis golfa
MaHa Styling: To je ona sa kockastim farovima ?
MaHa Styling: Jok ja. Stari voza
MaHa Styling: Ja mu odma jebo sve kad je dovuko haah
N1troTDI: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c5/Opel_Manta_B_grey.jpg
MaHa Styling: Zlatno-sive boje ima kod mene u komsije
MaHa Styling: 6 milja
MaHa Styling: Sve fabrika na njoj
PassatVWB3: nemoj opela to truhne
N1troTDI: a motor
N1troTDI: koji je
MaHa Styling: 2.0
PassatVWB3: kontam napravit neki baggy ili karting. Imam masinu od yamasakia stoji mi
 
MaHa Styling: Bolje nemoj
MaHa Styling: Skupi pare i uzmi si krosera i caba :D
PassatVWB3: Ma fazon je sto imam vecinu materijala, samo nemam vremena. Za krosera mi treba milja maraka, a ovdje motor vec imam, cijevi, ovo ostalo mogu zbavit lako
MaHa Styling: I dok atestujes sve i registrujes ode to preko milje
PassatVWB3: a ko je reko da cu atestovat i regat hahahhaha
ZureVW: kulja krimos haha
PassatVWB3: AL Kuljone hahahah
MaHa Styling: Haha jak
MaHa Styling: Imam vec ponudu za peticu
MaHa Styling: Uzet cu e60 i doplatit
PassatVWB3: hahahahahahahah
MaHa Styling: :cigar:
MaHa Styling: M paket 3.0d 210 ks
MaHa Styling: Ko caba auto
ZureVW: sta maha sad kupujes
ZureVW: za sta mijenjas
MaHa Styling: Kupio stari golfa
ZureVW: aha
PassatVWB3: maha preso u wagene
ZureVW: peticu
 
HEDONISM: Gdje se u SA mogu kupiti oni vodobrusni, trebaju mi za poliranje falca na felgama, i koji su po vasem misljenju najboljI?
PassatVWB3: imas toga u svakoj prodavnici boja i lakova, imas dosta videa na yt kako ide
Golf_GTI-16v: ima li neko da preporuci autolakirer iz Sarajeva :D
PassatVWB3: ima onaj sanel kosovac, radi drama
Golf_GTI-16v: imas li broj
Golf_GTI-16v: li nesto
Golf_GTI-16v: kontakt
Golf_GTI-16v: nasao sam broj, Hvala ;)
PassatVWB3: ima na fb stranicu, nema na cemu
N1troTDI: đeste
N1troTDI: haharosi
PassatVWB3: eo u kuci
MaHa Styling: Đeste lelemudi
PassatVWB3: op
MaHa Styling: Pasonja
MaHa Styling: Kupio sam auto
 
PassatVWB3: znam maha golfa onog
MaHa Styling: Kojeg haha
MaHa Styling: Nisam golfa nego alfu
PassatVWB3: hahahah pa cekaj zar nisi uzeoa 5
PassatVWB3: golfa 5
MaHa Styling: Pa zamjenio haha
PassatVWB3: a i ti ga pretjerujes
PassatVWB3:
17800061_680755492135357_6859432002314595563_n.jpg

N1troTDI: di ce maha golfa
N1troTDI: da ga jos neko izudara hahah
MaHa Styling: Hahaa
MaHa Styling: Ovu sliku cu mupu RS poslat
MaHa Styling: Hahaha
MaHa Styling: Gdje je ovo slikano passaneru ?
N1troTDI: maha kakvu si alfu
N1troTDI: uzeo
PassatVWB3: ma maha opet poceo sa furanjem, ko fol kupio nesto, ja ga pitam za sliku on se nesto vadi hahahaha
N1troTDI: nudi mi se trica u zamijenu za ovaj karavan
N1troTDI: 1.8 90 ks
N1troTDI: ima plin kaze drug kao nevalja to sto ima plin razjebe ovo ono
 
zadnja-kocnica: :cool:
PassatVWB3: vozdra
PassatVWB3: ono lagano http://ba.n1info.com/a147322/Vijesti/Vijesti/Policija-hapsi-policiju-u-Kladnju.html
N1troTDI: http://www.njuskalo.hr/audio-ostalo...annel-800-w-subwoofer-renegate-oglas-21791653
N1troTDI: dali je ovo puno para
PassatVWB3: pa i nije
N1troTDI: to neka divlja marka
PassatVWB3: ma neam pojma
PassatVWB3: Moze li biti baterija problem sto ne moze kljuc da otkljuca daljinski, blinka lampica, al nece
N1troTDI: isto mi bilo na vectri
N1troTDI: promijenio baterije i radi
N1troTDI: odneso nekom liku on sredio to
PassatVWB3: aha
PassatVWB3: i konto sam da je to
N1troTDI: jesi sredio farove
PassatVWB3: ma nisam, neam kad da dahnem, poceo vozit opet za rodjaka
zadnja-kocnica: ma allo
N1troTDI: đesi antara
N1troTDI: jes ziv
zadnja-kocnica: :turbo:
 
PassatVWB3: nema ante ko plate
Nebojsa_GTD: ima l zivih haha
PassatVWB3: ma nema hahaha
PassatVWB3: Nebojsa_GTD: tebe treba za admina ovde staviti hahah non stop si na forumu
PassatVWB3: ma nisam, kad dodjem kuci tad i sjednem i et
Nebojsa_GTD: Ja samo preko fona uletim
Nebojsa_GTD: na tapatalku pa nemam chata ovog
PassatVWB3: aha, ma ja onako prozujam malo i odem dje, pa se vratim i sve tako
PassatVWB3: jesu kranuli danas, dosli sa autousom ono usput da sve pokupe hahaha http://kladanjski.ba/vijest.php?id=300
AstraG: Passat, ubaci kljuc u bravu okreni kontakt pa stisni otkljucavanje/zakljucavanje i onda probaj otkljucat auto
AstraG: Tako nekako ide proguglaj malo
PassatVWB3: e probat cu to sutra, hvala
Anes_mo: passat koja godina je 5+
soffa: http://www.olx.ba/artikal/25154266/golf-4-tdi-96kw-131ks-highline-top-stanje/
soffa: jest ga lola i zacijenio
soffa: jos napisao highline
soffa: pa da bar stavi milju manje
Zuro: http://www.olx.ba/artikal/19560859/golf-iv-r32/
Zuro: ja bih prije ovaj "r32" za te pare, ako cemo iskreno :D
 
sejzz: Ovaj prvi ako dobije ove pare sto je stavio ja cu jos ovoliko dati
ilijabrzica: zuro slazem se sa tobom kad vec kupujes precjenjeno aito bar nek se razlikuje od 1000000 drugih golfova 4 u bih
PassatVWB3: kolega na poslu kupio golfa 4 za 8300, samo sto je posebno jeste motor od 150ks
edoze: passat jesi se ti regao na opelfansbih
ilijabrzica: ahahahahahahah dobra dobra
ilijabrzica: a passat previse je to za golfa 4 i passata b5.5 za te pare e klasu kupit lipu a ne golfa
PassatVWB3: jesam jesam hahahahaha. Ma previse, unutra obicna sjedista i volan sa 4 kraka
PassatVWB3: Moze raja pomoc, nezz u koju boju da ofarbam felge. Crna astra felge 16.
ilijabrzica: ma svaka ista i iznutra i izvana,aj opet passata imas highline,pa unutra drugacijih ovo ono,a golfovi svaki isti
ilijabrzica: daj sliku felgi,moras ih farbat ili bezveze hoces?
Bubby: ima neko da mozda zna di nabavit cosworth motor za sierru ??? :D
PassatVWB3: Moram ih ofarbat, zagrebane pravo, ovakve su https://www.callparts.de/fahrzeugte...j2001-original-alufelge-16-zoll-1003954531006
PassatVWB3: bubby sta bi sa st220
Bubby: trazi se motor idalje al mi sierra trenutno stoji do ljeta pa trazim isto motor i jos neke djelove da si ju sposlozim kak bog zapovjeda :D
Bubby: palo mi napamet da bi si mogo slozit jurilicu mada i ovak vec ide haha samo trosi al ide :p
PassatVWB3: aha, a onaj iz gruda?
Bubby: poslo covjeku poruku ali nista nije odgovoroio jbg trenutno nemam bas vrenmena delam od 7 do 7 i dodem doma samo spat pa ce to morat malo sacekat nazalost
Bubby: poceo sam jos i jaguare trazit posto je isti motor nutra pa reko mozda cu imat vise srece :)
PassatVWB3: Jbg, i ja isto izadjem iz kuce u 6 dodjem oko 6-7 navecer
PassatVWB3: nista preseli se u englesku
 
Bubby: ma za cca mjesec i pol bude malo lakse pa cu onda zivkat okolo a i idem pitat u ford reda radi da vidim kolko oni ghule za novi motor to je zadnja i najgora opcija ak ovak nenadem jer slaganje mi se fakat neisplati
Bubby: ma reko odo u englesku njemacki znam kineski isto i znakovniu jezik rukama haha sve znam i mozda mi se posreci :p
PassatVWB3: jbg evo ja sad gledo kod nas nema, jedino u srbiji da nema. Ma engleski je prelahak za naucit
Bubby: ma ima tu kod nas ako nis drugo jaguara bas mi jedan doso u radionu pa reko kolegi ti zabavljaj ljude ja odo po dizalicu pa cemo prebacit haha
PassatVWB3: hahahaahh
PassatVWB3: cekaj jel iz jaguara motor za st ili sierru
Bubby: za st
Bubby: mislim da iz onog xj nesto pase nezz sad tocno al uglavnom u jaguaru je taj isti motor
PassatVWB3: ovakav? www.olx.ba/artikal/14795358/jaguar-s-type-3-0-v6-2001-motor-ostali-dijelovi/
Bubby: mislim da je to to al samo okrenut :)
PassatVWB3: eto vidi
Bubby: ma jos moram do auto otpada skoknut al sljedecih mjesec i pol dana moram cekat dok mi neprode guzva naposlu jbg
PassatVWB3: Komsija prodaje golfa 1 za 400KM, golf bombona, ima i spucknaf volan, znaci samo ispolirat i spustit. Da imam pare sad bih uzeo.
PassatVWB3: Ma trazis pomalo i kad budes imao vremena odes
Bubby: najvece je sranje kaj sam ja znao kaj kupujem i jos reko cemu al opet pa ocu ga imat haha i oso i kupio :p
PassatVWB3: hahahhaha
Bubby: i razleti se i jebat ga sad jel do srece il nije ko to zna al to mi je vec drugi haha prvi je bio u sierri xd al drugi sam naso doslovce za pola sata i drugi dan je vec bio u autu :p
Bubby: da i kosto je ko kanta za smece sicu :p
PassatVWB3: a jbg izleti nekad
ilijabrzica: vidio sam neki dan koji motor si trazio u grudama,ne vracaju oni poruke nikom,svratit cu jedan dan pa pitat,to mi je blizu...
 
ilijabrzica: a passat najbolke ti je to u sivo ofarbat,mozda bocne strane krakova u crno,al i sve sivo je lipo,samo da nije oficano
PassatVWB3: A jest im to glupo da ne odgovaraju
PassatVWB3: Ma antracit siva ide ili bijela, al prije antracit
Bubby: ajd ako ti nije problem bacit oko za taj motor fakat bi mi bil od pomoci pa kad i ako ga sastavim mozda naletim na koj meet u vizitu da malo pokazem tog st-a :p
ilijabrzica: de mi samo napisi kako se zove motor,
PassatVWB3: 1.6 dizel
ilijabrzica: hahahaha interkuler hahahaj
PassatVWB3: ma to je vec previse, ako ima turbo dobro je hahahah
ilijabrzica: hahaha ma cini mi se da je bio v6 neki al se ne sicam lipo
PassatVWB3: ma ja hoce vr6 da ubaci u forda, kaze dobro zvuci hahahaha
PassatVWB3: www.olx.ba/artikal/10548034/motor-ford-mondeo-mk3-duratec-st-220-3-0-v6/
Bubby: poslje st-a odo ja po yugo haha
PassatVWB3: ma da mi bi ovog keca uzet, prilika prava
ilijabrzica: uzmi ga nek lezi nece se ucrvat
PassatVWB3: ma nema se trenutno para, ako ostane jos mjesec dva uzet cu
Dzevad1337: Pozdrav
Dzevad1337: Koliko bi me kostala registracija vozila 1.6 dizel od 50-60 kilovata 1990 godiste, s tim da prvi put registrujem auto na sebe ?
 
ilijabrzica: u ttiglav osiguranju imas 50% popust na 1. registraciju
davor soldo: nemas bi u jednom osiguranju 50 % na prvu registraciju nit moze zakonski bit :) a sad hoce oni svi dati 50% samo reci ko mi dadne 50% registrieam u njega
NerminGTD: registracija te dode oko 750 KM
NerminGTD: sa 100% policom osiguranja i onda ti u naredne 3 godine skidaju po 10 ili 15% od police pa dodes na onih 50%
STOJKE :/: da li neko moze da mi pomogne oko skutera
ilijabrzica: triglav osiguranje daje 50% popusta na osiguranje,iako je 1. registracija,imas ga u sirokom raspitaj se
davor soldo: oooo ilija moj,on na papiru mora napisat da si platio 100% policu,prva god druga 90, svaka sljedeca skida po 5% a tokoliko ce on tebi para uzet,to je vec druga stvar...
 
nano: Mozeli neko da mi kaze dali ja kao stranac mogu vozit auto koji je uredno registriran u njemackoj po BiH, jer sam imo nekih sitnih problema na carini kao kaze mi da ja mogu prodat taj auto ali kako kad nisam vlasnik tog auta?? Hvala unaprijed LP
ilijabrzica: pa ako ti imas njemacke papire mozes
PassatVWB3: samo ako imas vozacku drzave u kojoj je auto regano, evo jucer komsiji oduzese fiata punta, sinovi mu dovukli da se voza i provozo se :D
 
Pokoyo: Ljudi moze pomoc motor nece da upali nova svjecica ima gorivo ima ulje sve ima
MaHa Styling: Bobina
ilijabrzica: pozdrav ljudi,triba mi pomoc
ilijabrzica: kolega mi vozi bmw kockicu
ilijabrzica: i ispao mi cilindar iz brave,moze li se to vratit bez skidanja komplet plastika oko volana i brave?
Duke_Of_Harlem: Raja zna li neko gdje se u cliu nalazi osigurac od upaljaca
PassatVWB3: Kod mene na passatu je bilo sve zajedno, unutrasnja svjetla i upaljac, na jednom osiguracu
 
Top