bhpschop web stranica

bhpschop web stranica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ljudi sta mislite da napravim stranicu i forum o potoshopu znaci da pomazemo jednom drugom ucenje photoshopa ako postoji neki bosanski forum za to onda nek postavi link :icon_biggrin: bio bih vam zahvaljan ako ne ja bih uradio stranicu i forum jer ja se bavim 4godine profesionalno sa web dizanjom
volio bih cut vase misljenje.
 
hmm, koje su prednosti toga? dal nam je to stvarno potrebno? mozda da ulozis to iskustvo u ovaj forum i das neke savjete kako da se popravi?
 
Član
na elitescurity forumu vec imas dosta strucnih ljudi koji odgovaraju na mnoga pitanja u vezi grafickog okruzenja na PC (Rasterske i vektorske)...i forum je dosta dosta jak...

pa pogledaj:D
 
Član
ja bih vam dao predlog da postavite u ovoj kategoriju pod kategoriju ito sljedece "Plugins, brush itd" onda jednu pod kat za "tutorijali" i to bih bilo dovoljno za sad. a za elitescurity znam jednostavno slabo se pomaze tamo ima a-u drugih kategorija gdje ljudi jednom drugom pomazu a sto se tice ps vectore slabo do duse neznam kako je sad nisam dugo vremena navracu tamo. "freekvw1983" vidim da si moderator pa upitaj administratora dali ce postavit te pod kategorije.
 
Administrator
zerom je napisao(la):
ja bih vam dao predlog da postavite u ovoj kategoriju pod kategoriju ito sljedece "Plugins, brush itd" onda jednu pod kat za "tutorijali" i to bih bilo dovoljno za sad. a za elitescurity znam jednostavno slabo se pomaze tamo ima a-u drugih kategorija gdje ljudi jednom drugom pomazu a sto se tice ps vectore slabo do duse neznam kako je sad nisam dugo vremena navracu tamo.  "freekvw1983" vidim da si moderator pa upitaj administratora dali ce postavit te pod kategorije.
mapisite tacno prijedloge i dogovorit cemo se i tko god zeli i misli da moze pomoci nek se javi slobodno
 
Član
"edo_16v" super si uradio pod kategoriju tako sam i mislio svaka cast kad budem imao vremena sjescu i onda cu prevest jednu tutorial od http://www.skipmasta.de/
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top