BH-Express pitanje za Bišćane i ostale

BH-Express pitanje za Bišćane i ostale

Član
Nesto preko pika dogovaram sa likom (iz Krupe)i kao poslat ce mi on paket BH-expressom firmom (iz Bihaca) za koju do sada nikad nisam cuo.

Imaju neku lijevu stranicu nigdje veze. I glavni im je fol kao oni tebe obavjeste da je paket pristigao i ti uplatis na racun (privatne osobe) i kad ti uplatis postarinu oni tebi donesu paket.

Ovo im je stranica
http://bh-express.freshcreator.com

Sorry ako je postavljanje linkova neki problem.


Ima li ko iskustva sa ovima ?
 
Član
nikad cuo za njih a radim sa dosta brzih posta idi ti na sigurno intime,24vip,cityexpres
 
Član
Ja sam ih Bihaca i nikad nisam cuo za tu firmu... Ovo je jako blizu mene, mozda nekih 5-8 minuta od moje kuce, mora da je neka nova firma cim ja nisam ni cuo je ni vidio a tuda prodjem bar 5 puta dnevno...
 
Član
Korisnik suspendovan :D
Sve normalne kurirske službe ti dovezu na noge sve i onda plaćaš prilikom preuzimanja.....
 
Član
Da, sve je stvar dogovora sa kupcem, a kurirske agencije samo donose robu na adresu i sada zavisi je li na otkup ili samo slanje, oni nemaju nista sa uplatama, to je smijesno :D ja radim sa jednom kompanijom necu je imenovati da ne bi bilo reklamiranje i nikad tih gluposti nije bilo, ako saljem na otkupninu onda kuriru se daju pare i uzima se roba ili ako mi vec uplate na racun i ja saljem i oni samo predaju robu uz potvrdu da su predali... To su sve mucke neke ja mislim da cak ta kurirska agencija ni ne postoji jer ja tu zivim i jos njihovog vozila nisam vidio ovdje...
 
Član
Danas igrom slucaja pricam sa jaranom o artiklu koji sam htjeo naruciti i pricam mu pricu koju je meni lik opleo, i kaze jos jedan lik narucio od njega djecija kolica i nazalost mu vec uplatio. I kad su ga zvali udarili mu istu pricu (iz te firme) potpuno kao meni, samo sto sam ja odbio ista uplatiti a on uplatio 100ku.

Eno ga sad suspendovan
 
Legend
nikad cuo za ovo , sa svim kurirskim sluzbama radim , ovo je neko bas pofino osmislio varku
a da bi otvorio ikako taj racun u sparkasse mora dati licne dokumente i nema varanja o podatcima , da je saznati o kome se tacno radi ....
 
Super Moderator
a ja prevare brate dragi dok si prvi post napiso smrdilo mi je na prevaru al hajd reko necu nista pisat mozda ljudi znaju ipak... cccc pogan
 
Član
FUAD alibegovic i AJKA alibegovic, mjesto Lukavica kod Sanskog mosta. oboje imaju racun u SPARKASSE.

nekad nude na fuad alibegovic a nekad ajka,,,to su muz i zena. postoji naravno i treca osoba koja glumi BH postu.
 
Top