BG takmicenje?

BG takmicenje?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma dobro, malo ko od nas je tu kompetentan za tamicenje...ipak smo mi svi jos losi...treba neko ko stvarno zna...mozemo jbg i mi pokusat, pa vidjet hocel sta uspjet...
 
Član
Ajde nek sudija postavi jednu sliku za sve.. nek se samo nesta radi...
Bzv. mi nekako da svak svoju verziju neke druge slike objavljuje posto moze doci do kopiranja necijih radova sa neta..
To je moj savjet..a takmicenje nek bude onako drugarsko da se nesta i nauci(citat)...
 

Ryu

Član
sto se tice onih sponzorskih radova,mozemo odabrati i poslat odma,al ko ce bit taj koji ce nesto napisat tom magazinu u koji cemo poslat e-mail i slike ? ja sam slab po tom pitanju,znaci treba neka prica koja moze proc,da se ljudi tamo zainteresuju...ne moze samo "evo mi se bavimo virtual tuningom,evo 5-6 slika...budite nam sponzori i dajte kakvu nagradu" :(

a sto se tice takmicenja i organizacije,organizovo bi ja to ko i prije,al posto ne volim lopove necu da ulazim u svadju sa nekim,jer bi odma u prvom kolu bilo diskvalifikacija...

eto ako neko zna napisat neko uvjerljivo pismo da se posalje sa tim slikama,mozda bi se moglo organizovat i dobro takmicenje sa nekom nagradom na kraju...

znaci ja mogu organizovat takmicenje,moze se nac vremena uvijek...
 
Član
Ryu je napisao(la):
sto se tice onih sponzorskih radova,mozemo odabrati i poslat odma,al ko ce bit taj koji ce nesto napisat tom magazinu u koji cemo poslat e-mail i slike ? ja sam slab po tom pitanju,znaci treba neka prica koja moze proc,da se ljudi tamo zainteresuju...ne moze samo "evo mi se bavimo virtual tuningom,evo 5-6 slika...budite nam sponzori i dajte kakvu nagradu" :(

a sto se tice takmicenja i organizacije,organizovo bi ja to ko i prije,al posto ne volim lopove necu da ulazim u svadju sa nekim,jer bi odma u prvom kolu bilo diskvalifikacija...

eto ako neko zna napisat neko uvjerljivo pismo da se posalje sa tim slikama,mozda bi se moglo organizovat i dobro takmicenje sa nekom nagradom na kraju...

znaci ja mogu organizovat takmicenje,moze se nac vremena uvijek...

slazem se u potpunosti a za pismo mozemo zamoliti BILOSTO da nam napise jer je fkt ona pravo kreativna xd
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top