BG takmicenje?

BG takmicenje?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ima li sta od BG takmicenja.....
oce li se u skorije vrijeme organizovati kakvo????
Vidim ima dosta raje koja se bavi PS,reko da se necim i zanimamo....
od nagrada koliko vidim ostaje samo 1 reputation ali nema veze, i to je nesto.....
 
Član
nevjerujem da će RYU išta organizovati,čuo sam se sa njim....
sad ako on nebude ništa htio,onda možemo izabrati jednog člana da bude organizator,
možemo se ovdje sve dogovoriti,bilo bi dobro da napravimo to,
prije je bilo super,družili smo se i učili raditi u PSu,ima nas dosta za takmičenje samo treba sviju obavjestiti da se skupe,
mogu se javiti ovde pa da vidimo
koliko bi nas bilo
 
Član
me too ; )
moj prijedlog je da se postavi neka slika ista za sve takmicare pa da vidimo sta ce ispasti na kraju!
 
Član
panajotis je napisao(la):
me too ; )
moj prijedlog je da se postavi neka slika ista za sve takmicare pa da vidimo sta ce ispasti na kraju!

nidje veze..to ti ide za ligu il nest tako a za takmicenje na ispadanje idu slike po parovima..malo prelistaj kako smo prije radili !

:icon_biggrin:
 
moze... ovde prijave a vec ce mo naci nekog organizatora (koji bi i ujedno bio sudija + glasovi raje)....
 
ja sam ZA (mislim ZA da ucestvujem) ali pod jednim uvjetom,skontat ce valjda neki,ne bi sad ovako "na glas" da pricam o tome!
 
Član
ne znam vala, ako mi ne mozete sto posto garantovat da ce nesto bit od toga, necu ni pokusavat...
ja se izjebo (kolko tolko) oko one Dacie i Peugeota 306, da na kraju ne bi nista bilo od toga...
ako vec hocete, onda saljite one radove...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
ne znam vala, ako mi ne mozete sto posto garantovat da ce nesto bit od toga, necu ni pokusavat...
ja se izjebo (kolko tolko) oko one Dacie i Peugeota 306, da na kraju ne bi nista bilo od toga...

moguće je da će se nastaviti taj projekat...
 
to je zapoceo Ryu pa bi bilo dobro da on i zavrsi.......
ja sam nesto ko radio ali posto se oduzilo mogao bi da uradim bolje.......


a ovo BG takmicenje bi bilo ko i raniji pokusaji...... ili ako ste dobri sa pisanjem i lobiranjem pa da nam izganjate kakvog sponzora......
a ako nista bar da se druzimo, igramo i mozda sta i naucimo....... nista profi nego onako...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top