bestbuy do 5 hilja

bestbuy do 5 hilja

Član
Od tih manjih auta, i u tom cjenovnom rangu sam imao neka od predlozenih.
Pola bih zaobisao u sirokom luku, imao ga
Fiestu sam imao, model 2005 sa 1.4 tdci motorom. Jedan od boljih gradskih auta definitivno. Bila je poprilicno prostrana unutra, motor tih i ugladjen, fino je isao, nije trosio. Odrzavanje jeftinije od VW u svakom slucaju
Naredni auto je peugeot 206 sa 2.0hdi motorom, 66kw, auto 2004 god, sa full opremom. Auto je realno vrh, manje je komforan od fieste, motor je bucniji, ali i snazniji. Odrzavanje bara bara, ulje i filter 50km, trap jeftin. Jedini 'problem' torzija, ali da se i to jako kvalitetno rijesit za 150-200km.
Isto tako 1.4 hdi je dobar, vozio sam ga u 307. Extra dobro se ponasa
Znaci od ova dva auta, fiesta i pug ne znam koje bih prije. Za zenu mi je nekako vise fiesta, iako sam ja i jedno i drugo auto prodao zenama, i danas ih voze
 
Poslednja izmena:
Član
Od tih manjih auta, i u tom cjenovnom rangu sam imao neka od predlozenih.
Pola bih zaobisao u sirokom luku, imao ga
Fiestu sam imao, model 2005 sa 1.4 tdci motorom. Jedan od boljih gradskih auta definitivno. Bila je poprilicno prostrana unutra, motor tih i ugladjen, fino je isao, nije trosio. Odrzavanje jeftinije od VW u svakom slucaju
Naredni auto je peugeot 206 sa 2.0hdi motorom, 66kw, auto 2004 god, sa full opremom. Auto je realno vrh, manje je komforan od fieste, motor je bucniji, ali i snazniji. Odrzavanje bara bara, ulje i filter 50km, trap jeftin. Jedini 'problem' torzija, ali da se i to jako kvalitetno rijesit za 150-200km.
Isto tako 1.4 hdi je dobar, vozio sam ga u 307. Extra dobro se ponasa
Znaci od ova dva auta, fiesta i pug ne znam koje bih prije. Za zenu mi je nekako vise fiesta, iako sam ja i jedno i drugo auto prodao zenama, i danas ih voze
Slazem se za peugeot,ovaj 2.0 mi je u kolege i lik ga ne misli prodati,kaze dobro ide mala potrosnja,zadovoljava sve njegove potrebe...opet fiesta je vise zensko auto,mada i od fabie ne bjezim.
 
Član
http://www.olx.ba/profil/AutoServisCetic
Ako ti se sta svidi na ovom profilu, ja bih ti toplo preporucio, fkt odavno nisam upoznao postenijeg covjeka, zavrsio sam sa njim neke artikle, hladno me mogao malo i zavaliti, al ne sve ispalo i vise nego korektno, bolji artikli nego sam ocekivao.

A i 2.0 hdi u 206ici je extra motor, i 1.4hdi takodjer. Sto im ne valja je torzija nazad, ostalo sve plusevi. A i torziju jednom kvalitetno reparirati, nekih 300km i rahat.
 
Sve osim vw a,jer za te pare ne mozes kupiti nista mlado i da valja iz vw grupacije,najbolje nekog japanca,oni se najmanje kvare :D .
 
Član
Seat ibica,golf 4 sa 2 vrata,opel astra,ford fiesta,polo,pezo 206,307,mercedes a,alfa romeo 147,fiat stilo,punto,e sad zavisi koliko ti se zuri,sta zelis,dal njemca ili francuza,talijana,onda da li benzin ili sdi tdi,kazes oprema ti ne treba samo osnovno,danas i klima spada u osnovnu po nekoj logici itd.......
 
Član
Meni je Fiesta bila u vrhu, al se zeni nije izgledom svidjela, ona zapela za C3.
Motor 1.4 hdi je isti i u C3 i u fiesti i mogu reci da trosi ispod svakofg ocekivanja.
Jedino sto je C3 nesto skuplji.
206-ica je takodjer dobar izbor i vjeruj mi, nemoj bez klime, jer znas i sam kakvo ljeto bude...

Od VW grupacije u ovom cjenovnom rangu bjezi. Jer je to sve precijenjeno i nude puno manje za istu cijenu...
 
Ta prva generacija je dosla kod mog lakirera i eto bas se nadjem ja tu , bila dobra godina i mala neka kilometraza al kad je skinuo one velike branike i to pa brate ne da je hrdjav nego mu se nije ni radio kad je vidio stanje.
 
Skoro je moj drug kupio 206 1.4 hdi. Izaslo ga oko 5 milja sa sa registracijom. Auto je veoma dobro, ne trosi, a ide solidno. Isto tako vidjam po gradu nekolko 206 sa tim motorom i vozaju se vec nekoliko godina. Nisam ljubitelj francuza, ali moj glas ide za 206 1.4 hdi.
 
Top