Besplatni Ex/Yu Kanali....

Besplatni Ex/Yu Kanali....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vladica85 je napisao(la):
^ kod mene sve isto ovako podeseno i opet nece da otvori

Probaj da pritisnes na link"kanal" sa desnim dugmetom misa i idi ba "options/properties" pa kopiraj adresu...

mms://89.212.147.98/PINK?u=7yiyEUhC&p=QO7A6tT3 <-- PINK

kopiraj to i udji u winamp. kad udjes u winamp imas dugme "ADD" na playlist prozoru. Kad pritisnes na ADD imas ADD URL... Tu unesi adresu.. ako nemoze tako ondah nemam pojma sta moze da bude... Meni radi bez problema.
 
Hvala za ovaj link puno, Dobro mi dodje jer mi je uprav'o istek'o Total-TV satelitski paket, a posto placam godisnje izadje puno para,,, uljepsali ste mi dan, Icon_smile , ne znam kako ovi + funkcionisu al evo probacu ti jedan dati, ;)
 
Član
DasAuto je napisao(la):
vladica85 je napisao(la):
^ kod mene sve isto ovako podeseno i opet nece da otvori

Probaj da pritisnes na link"kanal" sa desnim dugmetom misa i idi ba "options/properties" pa kopiraj adresu...

mms://89.212.147.98/PINK?u=7yiyEUhC&p=QO7A6tT3 <-- PINK

kopiraj to i udji u winamp. kad udjes u winamp imas dugme "ADD" na playlist prozoru. Kad pritisnes na ADD imas ADD URL... Tu unesi adresu.. ako nemoze tako ondah nemam pojma sta moze da bude... Meni radi bez problema.

Hoce preko winampa;) nadam se samo da nece i ovo ukinuti
 
Član
vladica85 je napisao(la):
DasAuto je napisao(la):
vladica85 je napisao(la):
^ kod mene sve isto ovako podeseno i opet nece da otvori

Probaj da pritisnes na link"kanal" sa desnim dugmetom misa i idi ba "options/properties" pa kopiraj adresu...

mms://89.212.147.98/PINK?u=7yiyEUhC&p=QO7A6tT3 <-- PINK

kopiraj to i udji u winamp. kad udjes u winamp imas dugme "ADD" na playlist prozoru. Kad pritisnes na ADD imas ADD URL... Tu unesi adresu.. ako nemoze tako ondah nemam pojma sta moze da bude... Meni radi bez problema.

Hoce preko winampa;) nadam se samo da nece i ovo ukinuti

Evo citiram
Dobrodošli :) Uživajte u gledanju TV-a na vašem iPhoneu. Unaprijed se ispričavam ako linkovi ponekad neće raditi(često se mijenjaju), ali ja ću ih pokušavati ažurižati u što kraćem roku.

Ti linkovi su upravo kljucevi, koji se kodiraju kad tad. Administrator te stranice treba da vrsi neki update ili sta vec da bi ti linkovi ponovo radili. Nadam se da ce to dobro da updatira.

A najlakse je stavljati linkove u winamp i napraviti listu, tako da nemorate ici na stranicu non stop.. :123:
 
Član
Kako si skopcao? Preko TV-Out ili, HDMI,VGA,DVI kontakta?

I ako neko zna ista oko DreamBox decordera slobodni javite se. Cuo sam da se moze da unese linkove u decoder i da saltas kao svi ostali kanali. Decorder je inace prikljucen na Internet.
 
Član
GrandMaster je napisao(la):
standardno, tv out i audio na home cinema..

i opet ne rade ovi "glavni" kanali tipa RTL, B92...




Vidim i ja sada, jutros su radili normalno. izgleda novi kodovi su izasli. Sada je do admina da to sredi.
 
Član
Evo naso sam novi program koji je dosta bolji od Seda-tv, nadam se da ce da radi duze vremena...

nettv2.jpg



Adresa je http://www.yump3.info/

Kliknite na reklamu u sredini i krenut ce download.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top