Besplatni Ex/Yu Kanali....

Besplatni Ex/Yu Kanali....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
http://www.seda-tv.tk/

Evo nasao sam neki program koji je besplatan, bez reklama i slicno. Kada ukljucite pokazat ce donaciju, to samo nestane poslje par sekunda.

Evo lista kanala..

Bosanski kanali
bht 1
bht1_6
obn
federalna
rtrs
tv3prnjavor
atv
tvamana
oskar
rtvzenica
ntv101
amna
Crna gora
rtcg

Hrvaska
hrt1
hrt2
rtl
nova
tv slijeme
otvorena tv
kapital
nezavisna
nit
jadran
skrco
cmc
mtvadria

Srbija

rts1
rts2
b92
b92_6
avala
fok
pink
pink plus
pink film
pink muzika
pink movies
studijo b
cinema
duga
dm sat
svet plus
iiiii jos dosta ti kanala iz srbije

ima i makedonija par kanala.
 
Član
Ovo pase najvise nama koji zivimo u inostranstvu i nemamo prijem nekim kanalima ili jednostavno ne zelimo imati 4 satelitski tanjira :D

Ja ovo gledam preko HTPC.a, znaci prikljucen u plazmu od 50" i saltam preko daljinskog :D Nemere bolje haha
 
Početnik
tvrdoglavi je napisao(la):
i koliko MB ode za jedan sat gledanja :icon_question:

415 kb /s x 60 sekundi =24900 x 60 minuta = 1 494 000 kb ..oko 1,5 GB za jedan sat na rezimu kad imas spori internet a oko 3 GB u normalnom radu:icon_smile:
 
Član
Izgleda momak koji je napravio program sklonio ga je zbog razno raznih razloga ali evo naso sam drugi link..

http://exyutv.blogger.ba/

samo kliknite na kanale i otvorite u Windows media player ili VLC. Meni radi odlicno..
 
Legend
meni nece kad otvorim izbaci Windows Media Player cannot access the file. The file might be in use, you might not have access to the computer where the file is stored, or your proxy settings might not be correct.

evo ga proradilo:icon_smile:
 
Član
stefan je napisao(la):
meni nece kad otvorim izbaci Windows Media Player cannot access the file. The file might be in use, you might not have access to the computer where the file is stored, or your proxy settings might not be correct.

evo ga proradilo:icon_smile:



udji u konfiguracije u Windows media player.
dddddyg.jpg


Ovako treba da bude...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top