BESPLATNE PORUKE NA BHGSM - 01.Septembar.2007

BESPLATNE PORUKE NA BHGSM - 01.Septembar.2007

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Cr4cK_M45t3R_Fl45H je napisao(la):
ne more me zahebat kad neamkredita

heheheheheh

hehe a kad dopunis 10KM bice "stanje vaseg racuna je 3,00km" :D

Zezam se, nisam cuo za to.. Ima li gdje kakva obavjest od njih pa da i ja navalim
 
Član
ima samo ovo

Obavijest korisnicima usluga BH Mobile mreže BH Telecoma:
BIHnet | 31-08-07 14:47
Ponuda kojoj jednostavno ne možete odoljeti!!!


Nove, preko 50% povoljnije cijene usluga pristupanja i korištenja prepaid i postpaid usluga BH Mobile mreže!!!

Poštovani, Cijeneći Vašu odanost dugi niz godina BH Telecom Vam od 01. oktobra 2007.  godine nudi nove i preko 50% povoljnije cijene usluga pristupanja i korištenja prepaid i postpaid usluga BH Mobile mreže BH Telecoma.



Nove pogodnosti za ULTRA korisnike:


Sniženje cijena govornog saobraćaja unutar BH Mobile mreže za 50% i prema drugim mobilnim mrežama (HT Eronet, m:tel)  za 40%!!!
Sniženje cijene Ultra Start paketa za 50% uz uključenih 10KM saobraćaja + 5KM za registraciju korisnika!!!
Uvođenje usluge “Slanje SMS poruke prema Naj broju” po cijeni nižoj za 50%!!!
Sniženje cijene usluge „Promjena Naj broja“ za preko 60% i povećanje broja besplatnih promjena sa 2 na čak 8 promjena!!!



Nove pogodnosti za one koji žele ostvariti pretplatničke odnose (postpaid):


Sniženje cijene „Zasnivanja pretplatničkog odnosa“ - pristupne takse za 65%!!!

U donjoj tabeli je ponuđen prikaz svih novih pogodnosti za korisnike usluga BH Mobile mreže:


Stara cijena

(KM)*
Nova cijena

(KM)*

Ultra Start paket
29,00
15,00

Govorni saobraćaj unutar mreže
0,39
0,28

Govorni saobraćaj prema drugim mobilnim mrežama (peak)
0,56
0,32

Govorni saobraćaj prema drugim mobilnim mrežama (off peak)
0,44
0,32

Slanje SMS poruke prema  „Naj broju“
0,10
0,05

Promjena „Naj broja“
5,32
2,00

Zasnivanje pretplatničkog odnosa – pristupna taksa
28,08
10,00



*U sve cijene je uključen PDV

Jednostavno NAJbolji!

Neodvojivi impuls života                                                                 BH Telecom
 
Član
sta su ovo snizili ovako cijene... Ovo mi ne lici na bh telecom hehe... Moguce je da je doslo do neke greske pri izmjenama cjenovnika pa je slanje poruke besplatno dok ne skontaju :)
 
Član
ma nema im nikakve obavijesti ja sam cuo da je besplatno samo 5 sms poruka a da se ostale naplacuju. Ma ko ce im znati, njihov lopovluk da kradu hehe
 
eeeeee
tugo zasta se moj chacha borio
da je prije rata znao da che mu se sin obradovat sto smije par poruka poslat besplatno

pa ubio bi se sam na licu mjesta
 
Član
hehe nemoj tako

Dovoljno je i 5 hehe, dobro je pa su se sjetili i ovih 5 poruka sta da nisu nikako :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top