Besplatne diode i jos nesto ..provjereno

Besplatne diode i jos nesto ..provjereno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eo sta su meni poslali

Your Sample Request can not be processed at this time.Please locate a Sales Contact in your area for further information. Sales Contact Link: http://www.vishay.com/company/contacts/ Thank you for your submitting Sample Request. --------------------------------------------------Part: TLWR7600Quantity requested: 5Project name: lampEstimated annual use: 3000Customer material number: N/AStart Production: N/ANotes: Requested at: Fri Feb 26 04:47:36 EST 2010Datasheet: http://www.vishay.com/doc?83138Request id: 1266671502210--------------------------------------------------
 
Član
Naruceno ukupno 60 komada danas raznih dioda za sebe,a sinoc drugar je narucio 40 komada,a ovaj drugi je jos 40 komada :D:D:D pa cemo vidjeti koliko ce ih doci D:D:D:
 
Član
e aj mala pomoc posto se ne kontam u ove diode...:D

hocu da promijenim ono osvjetljenje kabine sto bude gore na krovu kod retrovizora, pa koje diode da uzmem?...i sta mi jos treba za to a da ima ovde za Dz...?:icon_biggrin:
 

MTR

Član
vid'ces kad vam dodju fakture :lol::lol::lol::lol: , nema nista djabane :lol::lol::lol::lol:
 
Član
ma ima neka caka sigurno,iako sam i a narucio siguran sam da ima u tome nesto,ne vidim kako bi im se isplatilo slati sve to
 
Član
fino pise da su sample(uzorci), ljudi ti posalju uzorke ako ti odgovaraju narucis vecu kolicinu. zato salju max 20-30 kom. takva politika firme.....
 
Član
polako amele..dok svi skontaju..ja sam napiso to jedno 50 puta u ovi 20 str..i opet pishu..to je ko uzorak..oni misle da smo mi ko vw firma..pa cemo narucit tone..:lol::lol:
 
Član
Taaky je napisao(la):
polako amele..dok svi skontaju..ja sam napiso to jedno 50 puta u ovi 20 str..i opet pishu..to je ko uzorak..oni misle da smo mi ko vw firma..pa cemo narucit tone..:lol::lol:

sta znas mozda nam dodju na vrata i budu htjeli konfiskovati imovinu, recimo komp hahahahah
 
e da vas pitam nesto,ja sam ispunio onaj formular,sve lepo i narucio,stiglo mi na mail kopija formulara,ali sam iz Srbije,a prilikom registrovanja nema je na spisku,ima samo Yugoslavia,to sam stavio,da li ce mi stici,ili ce mi bar neko poslati mail,za potvrdu tacne adrese?
 
Član
Narode, koliko ste vi to cekali:icon_question:
17.02. sam porucio i jos nista. Skoro su mi poslali mail da dopunim adresu, ali i tom' ima nekoliko dana.
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Narode, koliko ste vi to cekali:icon_question:
17.02. sam porucio i jos nista. Skoro su mi poslali mail da dopunim adresu, ali i tom' ima nekoliko dana.

meni je tako bilo,i od tog dana cekao sam mozda neka cetri,ili pet dana,nisam ti siguran,ali uglavnom je doslo nakon sto sam im u mailu napisao podatke i poslao;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top