Beograd kamere

Beograd kamere

Ne brinem se ni ja za parking a i da je rizican parking kazna je svega 1800din-30KM...kazne za prekoracenje i crveno su haos

Edit, da mi je da se Cucic javi,vjerujem da ima iskustva s ovim stvarima:D
 
Član
Mog je oca u Njemačkoj sliko radar na autoputu, i nije nikad ništa na adresu došlo poštom jer nema nekakvog sporazuma između država oko tih kazni, ali sljedeći put kad se pomolio u EU kazna ga je čekala :D Trebalo bi tako bit i u Srbiji, jer kad te radar ufati po tablici vide koje vlasnik i na tebe ide kazna, i ti kad predaš na granici sljedeći put pasoš od ga provuče kroz kompijuter i tamo odma izbaci error :D jer je to sve uvezano u sistem tipa našeg CIPS-a :)
 
Član
Mog je oca u Njemačkoj sliko radar na autoputu, i nije nikad ništa na adresu došlo poštom jer nema nekakvog sporazuma između država oko tih kazni, ali sljedeći put kad se pomolio u EU kazna ga je čekala :D Trebalo bi tako bit i u Srbiji, jer kad te radar ufati po tablici vide koje vlasnik i na tebe ide kazna, i ti kad predaš na granici sljedeći put pasoš od ga provuče kroz kompijuter i tamo odma izbaci error :D jer je to sve uvezano u sistem tipa našeg CIPS-a :)

Cudo onda ja ne dobi nikako :D
Isto sam tako za Njemacku isao s pogrebnim slikao me radar jbg. I poslije 2 mjeseca opet isao s rodjakom i niko nista, kao da me nije ni slikao :D
 
Mog je oca u Njemačkoj sliko radar na autoputu, i nije nikad ništa na adresu došlo poštom jer nema nekakvog sporazuma između država oko tih kazni, ali sljedeći put kad se pomolio u EU kazna ga je čekala :D Trebalo bi tako bit i u Srbiji, jer kad te radar ufati po tablici vide koje vlasnik i na tebe ide kazna, i ti kad predaš na granici sljedeći put pasoš od ga provuče kroz kompijuter i tamo odma izbaci error :D jer je to sve uvezano u sistem tipa našeg CIPS-a :)
Mislim pricam jer nije jedna kazna,ako ide na auto onda necu ovim autom vise ici u Srbiju,a ako je na vlasnika onda je jebeno...
 
Top