benzin na auspuh izlazi???

benzin na auspuh izlazi???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

edo

Član
molim te fiesta boy objasni tu svoju rečenicu,tj šta misliš pod tim???da nešto lažem ili???
 
Početnik
ne brini bolan ... puno
provjeri prvo da nije kondenz, vidio sam auta na kojima pichi ko iz chesme ...
poturi kakvu kanticu upali malo da odradi da se nakupi ... onda to prospi negdje na beton i probaj zapaliti .... ako se ne zapali znachi da je voda ...

onako teoretski ... moglo bi se desit da ti gorivo u stublini ne sagori (struja svijece) pa ga ventil izduvni izbaci u izduvnu granu i onda dalje ... al ... sumnjam da je to ... i da to bude nije nesto strasno provjeris svjece i struju ... sranje je kad se pomjesa benzo i zejtin

4-Stroke-Engine.gif


kad malo bolje razmislim ... moze biti i preskocheni remen, moze biti ventil koji je zaribo, hidropodizac ili klackalica ....

sve to pod uslovom da na auspuh stvarno izlazi benzo ...
ne oslanjaj se na miris ... jer taj kondenz prodje kroz izduv a u njemu naravno da sve mirishe na benzu i dim
 
Početnik
BENZIN IDE NA AUSPUH????!!!!!...hahahahahhahahaha...koliko to treba da bude benzina da bi on napuni sve lonce i na kraju zavrsio vani,jedna iskrica iz motora dovoljno da to sve sagori,da ti je neko nasuo benzin u auspuh zapalio bi se..NEMA SANSE DA BENZIN CURI NA AUSPUH!!!
 

edo

Član
ljudi pa možda se nisam dobro izrazio ali kad sam u leru i izađem vani i vidim crn asfalt,a i kapa nešto pa sam pretpostavio,zato i pitam jer ne znam o čemu je riječ!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top