Bembara E46 Facelift M-optic

Bembara E46 Facelift M-optic

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav !!
Opet slatka :)
Vec duze vrijeme ganjamo neko fino auto da kupimo ja i Stari , neki BMW ,audi ,merc.
Prije par dana sam naisao na jednog Jaguara 2007 s type , i skontao da nije pametna investicija .
Nastavio da trazim dalje i slucajno nasao jednog Bmw E46 2001 god Facelift M-optic sa 2.0d 110 kw i 250 000 km na satu , Previse ? Licno svi su mi rekli ali ima servisnu knjigu pre 30 000 mu je turbina zamijenjena , sve 4 amortizera veliki servis uradjen sve osim plocica .Mislim da je bolje kupiti auto sa 250 000 stvarne kilometraze od privatnika nego 190 000 bez servisne i od hendlera . U nedjelju smo kupili auto i auto je ostalo kod prijatelja u Stuttgartu medjutim idem u subotu po njega .
Radova na njemu imam u planu dosta:
Felge 18-19"
Gewinde
M Izduv 4 auspuha
Sm chip tuning
To je to za sad

Vise slika preko vikenda :)
dl1h.jpg


tgg3.jpg


2rci.jpg

3zz3.jpg
 
Član
lijepo lijepo jos ljepse kakve tockove kad nadjes i vozacevo sjediste malo uredi mislim na kozu..:)
 
nema potrebe da gledam, davno sam se ja vozo u tim bimerima, ali finansije mi ne dozvoljavaju da to sebi priustim hehe
 
Član
Veceras auto vraceno , broblem sa dinamom ne puni akumulator , zatim neke lampice se upalile , otisao na servis ima kamaru neki gresaka :(
Ponovo trazim Bimmera jbg
 
Član
steta sto nije alfa 159 , bio bi jedini u regionu s njom :D
a bmw lijepo izgleda , steta za te mane ali tako je s polovnjakom , sredit ce se :))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top