Belgrade Car Show 2011, slike

Belgrade Car Show 2011, slike

Član
Novi Hyundai coupe je beton, ogroman, predobro izgleda, 300 hp rwd, slab :) ostalo vec su nabrojali, ima premocnih auta, tipa sls, onih oldtimera par, i ne znam koliko vas ga je primijetilo, narandzastog muscle cara na spratu......strava je....7.0 440 hp..... ugl. nama je zabavno bilo, dobro utrosen ponedjeljak :)
 
Član
trizex je napisao(la):
Novi Hyundai coupe je beton, ogroman, predobro izgleda, 300 hp rwd, slab :) ostalo vec su nabrojali, ima premocnih auta, tipa sls, onih oldtimera par, i ne znam koliko vas ga je primijetilo, narandzastog muscle cara na spratu......strava je....7.0 440 hp..... ugl. nama je zabavno bilo, dobro utrosen ponedjeljak :)

Ne videh taj muscle car:icon_cry:

Knezho je napisao(la):
slin, slin... :icon_biggrin:

Steta sto nije jaca masina u motoru, ima "samo" 70ks, rucna izrada nekog lika iz okoline Beograda.
 
Član
trizex je napisao(la):
Novi Hyundai coupe je beton, ogroman, predobro izgleda, 300 hp rwd, slab :) ostalo vec su nabrojali, ima premocnih auta, tipa sls, onih oldtimera par, i ne znam koliko vas ga je primijetilo, narandzastog muscle cara na spratu......strava je....7.0 440 hp..... ugl. nama je zabavno bilo, dobro utrosen ponedjeljak :)

Mucule car je zlo nema sta. A i ja skoro dosao, auta tu i tamo, Mercedes razvalio, ali zato hostese prica za sebe, pogotova jedna na rolerima :lol: zlo :lol::icon_eek:
 
Top