belaj oko fara...

belaj oko fara...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vako ... promjenim juce zadnje osvjetljenje nazad na registraciji ... sve fino sjelo pogledam naprijed jedan far mi ne radi :S... ni pozicija na tom faru... izvadim poziciju pomjerim je mm ... proradi reko ajd izgorio far sutra cu to... zalupim haubu... kad proradi i far :S... danas isti K ... samo sto mi pozicija proradi od fara nista... pa sad kontam mozda ove sijalice nazad vuku vise struje ? pa vamo otkazuje nemam blage jesu na istom dovodu ... jel imao ko slicnog iskustva... ?? imal ko kakvog elektricara (u ks) ... il kakav savjet ? moj prestao radit ima 2 mjeseca nemam blage gdje da idem ? broj tela obavezno ... poz...
 
Legend
ako prekida i radi,nije do sijalice,provjeri dobro kablove , to je sigurno,mozda si napravio i neki spoj,vidi i osigurace
 
Član
imas autoelektricara (ako ne mognes sam rijesiti problem) kod dzamije kralja fahda na olimpiskom. zove se senci i imas u blizini praonu i vulkanizera ne mozes promasiti
 
mislim da ti je to do mase! masa ti se negdje otkačila i dodiruje druge kablove, to nikako ne valja! meni se skoro slična stvar desila, ja na kočnicu kad ono sve se upali, maglenke, štopke, žmigavci, ma cirkus živi, na kraju se ispostailo da se masa jedna otkačila i pravila probleme! imaš električara na skenderiji kad ideš od ohr prema skend. na desnoj strani kod škole!
pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top