BBS RC 090 aka Style 5

BBS RC 090 aka Style 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dakle, prodajem navedene felge, na njima je prvi lak, na rubovima org plastifikacija, ali kako felge nisu nove idu na FULL restauraciju da bi bile NOVE.

Ono sto ce ovdje biti novo je da cu pokusati doslovno POZLATITI vijke (nakon sto se svaki rucno ispolira) , gdje drugdje nego u zlatari :)

ako to ne bude islo (mada nema razloga da ne ide) vijci se mogu ofarbati i slicno....imam vise rjesenja ali primarna zelja je pozlata (zlatna/bijela)

Znaci... potencijalni kupac uz avans od 150€ moze da bira kombincaju koju zeli:

-boju srca
-polirane/bojane rubove
-boju vijaka (pozlata, bojanje)
-tip-boju loga/amblema u poklopcima


felge dobijate ravne, rastaurirane po PS-u....za one koje nisu upuceni u sam kvalitet restauracije,
moje uratke mozete pogledati ovdje https://www.facebook.com/SukiAlloyClinic?ref=hl

Cijena za finalni proizvod bi iznosila 600€, s tim da za tu cijenu ako ste iz HR felge imatu u Đakovu i nemate frke sa granicom.


Slike felgi prije radova posaljem...vjerovatno sutra, da se vidi da felge nisu bile neko smece prije restauracije.

Dakle, pustite masti na volju, izmisljate sta god vas je volja, ja tako napravim, dobijete kvalitetno restaurirane felge za koje nece morati brinuti da li ce tresti, te da li cete na bilo koji nacin biti prevareni.

da ne biste lutali po netu za primjerima, mislim da se ovdje nalaze ama bas sve moguce kombinacije i varijacije:

http://www.stanceworks.com/forums/showthread.php?t=4899

U slucaju da u dogledno vrijeme ne bude niko avansirao i izrazio stil u kojem bi se felge uradile, felge radim po svom ukusu pa kome se sviđa sviđa.


LP

Suki
 
BHT Ovisnik
samo jedan podatak si zaboravio,dimenzije ?:D
ili mozda ja grijesim pa postoji samo jedna tog modela:D
 
Član
u BBS RC 090 se nalazi sve sto je potrebno, koga zanima to on vec zna sta je to :D


i ponovo Hrvati za nas Amerika, najbrzi su na okidaču...

felge rezervisane.... kakva vatrena akcija....a u BiH jos uvjek pitaju ''a kakve je to felga''

Moze lock...

Hvala

LP

Suki
 
Administrator
Šta ćeš, Hrvati su izgleda pametniji od Bosanaca i Hercegovaca izgleda, al' u panjevima. Kao da je naš čovjek glup:icon_mad::icon_mad: Komentar ti je nigdje veze :)

Šta Bosanac i Hercegovac zna šta je felga:icon_mad:
 
Legend
Moram ovo prokomentarisati, prvo tvoj oglas je presmjesan, drugo ti si se bas izopacio sa tim svojim nekim nadrealizmom ili sta vec, uzas..
Nemoj ovo pogresno shvatit, ali jako los dojam ostavljas ljudima koji te ne poznaju ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top