BB Rina gola u novom Playboyu

BB Rina gola u novom Playboyu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Riječanka Rina Dehni ovih se dana skinula za hrvatsko izdanje magazina Playboy. Navodni motiv 25- godišnjakinje, koja se proslavila ulaskom u Big Brotheru kuću, je činjenica da se ne srami svog tijela pa joj nije bilo problem obnaženoj pozirati fotografu.


Ipak, upućeni tvrde kako to nije bio glavni razlog njezine odluke da u magazinu pokaže sve ono što gledatelji Big Brothera nisu vidjeli, ( a toga, složit će se mnogi, nema puno) nego činjenica da je njezinih pet minuta slave prošlo.

Naime, djevojka se nadala kako će joj odlazak u reality show otvoriti vrata showbiza, a RTL je čak snimio i pilot emisiju s njom u glavnoj ulozi, kako bi vidjeli ima li smisla ponuditi joj vlastiti show. No, kako kritike i gledanost nisu bili najpozitvniji, na kraju su ipak odustali.Fotografiranje za Playboy ponovno je Rini šansa da pokuša ući u svijet koji ju privlači, a zbog toga se navodno preselila iz Rijeke u Zagreb.



Djevojka koja se proslavila nastupom u reality showu Big Brother odlučila je ponovno se pokušati izboriti za svojih par minuta slave, ovaj puta je obnažena pozirala za slavni muški magazin

evo je u akciji u BB Kuci :lol:
 
Član
Na silu se gura tamo gdje joj nije mjesto,a svaku prosječnu djevojku njenih godina ofarbajte u plavo i eto još kamaru kandidata za showbiz
 
da ste je samo vidjeli u bb kuci..koje to mogao da prati RTL tv hrvatsku.fujj..neka seljakusa..al voli se skidati pa ajd..odmah prolazi..
 
Član
Ma gledo sam BB i mislim da je najgori do sad a glavn razlog je ona!!!!!
Cura meni licno NIDJE VEZE!!!!
 
Član
a bogme osrednji opanak, valja ko i polovna guma...dok ne nadjes bolje, valja za malo drljat :lol:
 
joj ovu sam kravu bas mrzio,kako me zenska nervirala pa to je nevjerovatno,priznajem prvi BB sam gledao,onaj kad je sasa bajker pobijedio,svi sljdeci su bili obicni shit-ovi.

ovaj zadnji sam nekad znao pogledat onu petkom navece emisiju,e ova glupaca je...ma nemam rijeci,samo ono njeno prenemaganje sa engleskim jezikom i izvjestacenim akcentom,fuuuj!

@tibor:joooooj al ti ga cojek uvali,hahhah:cool:
 
Član
The_Dag je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
The_Dag je napisao(la):
NIje nesšto al nebi mi smetalo da je opalim...Tibor mi dosadio :D

Hajd ti stavi fino svoj emalo slovo "P" na gepek i brpaj kroz grad...ko nema u gacama, ima u gepeku :D

Nemam u gaćama nego u tvom šupčiću :lol:

Eh sad si od zajebanta posto samo nekulturan, nidje veze :D ... na kraju krajeva ti si ost`o posranog qrca :lol:

erol_brcak je napisao(la):
@tibor:joooooj al ti ga cojek uvali,hahhah:cool:

Eeee moj druze, da ga znas koliko i ja, da vidis koje je to govnance... :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top