Battle On The Car´z! završen 2. krug! GLASANJE

Battle On The Car´z! završen 2. krug! GLASANJE

Član
moze li alfa da bude do jedno ponedeljka navece..nisam je nsita stigo uradit..nesto sitno...nemam vremena...a ako ne ..preskacem ovaj krug..sta bi
 
Član
Taaky je napisao(la):
moze li alfa da bude do jedno ponedeljka navece..nisam je nsita stigo uradit..nesto sitno...nemam vremena...a ako ne ..preskacem ovaj krug..sta bi

pa ti radi alfu, a ako su ostali završili neka rade oktaviju... pa ćemo ostalo riješit:icon_smile:
 
Član
moze li moj prijedlog kao "laika" za PS, ne morate uzimati tako kratak rok. bolje radite duze, al da se sta bolje uradi, jer ima nekih radova koji bas ni na sta ne lice...

PS: ne zelim da neko ovaj post protumaci kao vrijedjanje onih koji losije urade, nego samo da dam svoj prijedlog, bolje raditi i duze, al da se bolje uradi, nego uradit 5 auta za 3 dana, a da ni na sta ne lice...

sretno sa daljim radom... ;)
 
Član
pa dobro... ja sam govorio 7-cu dana... ali meni se ne rade sva auta 7-cu, jer npr alfa mi se nije sviđala:cool: hvala na prijedlogu;)
 
Član
E ljudi, ja sam kasnio sa lupom, hteo sam da ga zavrsim do petka al nisam uspeo ( bio sam p'jan x) pa sam ga okacio tamo posle Zlajine skode, nadam se da se ne ljutite...evo sad radim alfu pa dokle stignemo...a sto se tice Lupa, moj glas ide za luka3099 jer je sve super uklopio, pozz
 
Član
BMW-GTI je napisao(la):
E ljudi, ja sam kasnio sa lupom, hteo sam da ga zavrsim do petka al nisam uspeo ( bio sam p'jan x) pa sam ga okacio tamo posle Zlajine skode, nadam se da se ne ljutite...evo sad radim alfu pa dokle stignemo...a sto se tice Lupa, moj glas ide za luka3099 jer je sve super uklopio, pozz

Fala :)
 
Član
evo ako ima ko volju i vremena,da malo docara ovu dvicu..imao bi volju vidjet kako izgleda kad je spustena i s nekim dobrim felgama;)
 
Top