Battle Ground

Battle Ground

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Daj ljudi da se dogovrimo da se vrati ponowo Battle Ground,jer bezveze radimo ono prijedloge kao sto su ajmo raditi ljudi i slicno,daj ak vec radimo da malo bude to zanimljivo i kako treba.Da se swi fino dogovorimo ko ce organizovati i slicno,a ne da svi one nesh kao privatno smisljamo,ipak trebamo svi ustestovati u tom,jer cemo svi i raditi,a hvala Bogu sad ima dosta onih koji bi htjeli ucestovati.Nadam se da se bar malo slazete samnom.
 
Zuka_GT je napisao(la):
Daj ljudi da se dogovrimo da se vrati ponowo Battle Ground,jer bezveze radimo ono prijedloge kao sto su ajmo raditi ljudi i slicno,daj ak vec radimo da malo bude to zanimljivo i kako treba.Da se swi fino dogovorimo ko ce organizovati i slicno,a ne da svi one nesh kao privatno smisljamo,ipak trebamo svi ustestovati u tom,jer cemo svi i raditi,a hvala Bogu sad ima dosta onih koji bi htjeli ucestovati.Nadam se da se bar malo slazete samnom.

izgleda ti nista nepratis posljedjne tri sednice pa svi se dogovaramo oko toga a i og1 je najavio BG
 

Ryu

Član
Trozic je napisao(la):
Zuka_GT je napisao(la):
Trozic je napisao(la):
džaba sve kad neće RYU...

pa dobro imali neko da zamijeni RYU

teško...
pitaću ga šta će,nešto je bilo u planu al ope ništa se nedešava...


nisam ja reko da necu ;)
ja sam reko da treba prvo vidit hocel bit sta od sponzorstva,pa onda idemo pravi bg...a normalno da bi se poslali radovi nekom magazinu od kojeg bi se trazilo sponzorstvo,mora neko napisati text za mail,ne mogu same slike poslat...a ja nemam lafine neke da nekoga tako uvjerim,znaci neko ce to morat napisat !!!
 
Član
potražiću ja nekoga za tekst a onda bi mogli i onu temu za sponzorstvo oživiti ja bi ponovo da uradim onu hondu ne sviđa mi se kako sam počeo :icon_biggrin:
 
Član
Zuka_GT je napisao(la):
Daj ljudi da se dogovrimo da se vrati ponowo Battle Ground,jer bezveze radimo ono prijedloge kao sto su ajmo raditi ljudi i slicno,daj ak vec radimo da malo bude to zanimljivo i kako treba.Da se swi fino dogovorimo ko ce organizovati i slicno,a ne da svi one nesh kao privatno smisljamo,ipak trebamo svi ustestovati u tom,jer cemo svi i raditi,a hvala Bogu sad ima dosta onih koji bi htjeli ucestovati.Nadam se da se bar malo slazete samnom.

sta ti malo prelisto podforum ps..tamo vamo gore dole lijevo desno click povuci potegni naprijed nazad open close i kontas jednostavno pokrenut BG..sve ima svoje i kad se sloze kockice doci ce BG na red..hoces da radis ? pa sto nisi sad radio kia.u sto nisi radio fabia.u !? mislim ne kontam :/

ajm out
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top