Battle Ground VI 1/4 Finali par 1

Battle Ground VI 1/4 Finali par 1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
trozicu glas ipak,kontao sam dat death beat-u dok nisam pogledao HR,stoga trozic ipak;jednostvano puno vise truda,a to se cijeni,plus sto su kod death-a zamucene felge,a to je ono sto najmanje volim vidjeti:D,hehe!

znaci,TROZIC +1
 
Član
et ja prilagodio auto pozadini al ja uvjek tako radim svi su moji radovi takvi :D gledo sam dosta radova od profića i dosta njih rade isto to al eto...haj neću više tako ;)
 
za trozica glas
na prvi mi se pogled vise svidjeo drugi rad, ali kad sam pogledao visoku rezoluciju, promjenio sam misljenje
 
Trozic je napisao(la):
et ja prilagodio auto pozadini al ja uvjek tako radim svi su moji radovi takvi :D gledo sam dosta radova od profića i dosta njih rade isto to al eto...haj neću više tako ;)

Nisam rekao da to ne valja ili da je to ne profesionalno, nego onako meni nekako glupo na zadanom autu, uredu ako imas zadan stil ili slicno, pa ti biras i auto i ostalo..... to je isto kad ti kazu uradi japanski stil a ti uradis njemacki jer ti je tako bilo lakse.... (ono sto je zadano, zadano je i njemu prilagodjavaj ostalo)...
Bez ljutnje... ovo je samo razmjena misljenja...
 
Prvo, hvala na glasovima :)
a Trozic cestitam na odradjenom, ak se ne ljutis ja bih da malo tvoj rad da prokomentarisem ;)
ono sto mi se ne svidja kod tvog rada je prednji dio, odsjaje nikakve nisi radio samo si malo "uklonio" odsjaje sa originalne slike..sa bocne strane odsjaji su tako jaki na autu, dok je sa prednje strane tako tamno auto kao da je slikano po najvecem nevremenu :) tako da auto uopste nije uklopljeno u pozadinu, velika svjetlost a auto tamno...

nemojte shvatiti ovo kao da se ljutim ili da ne znam da primim negativne kritike, cisto iunosenje misljenja ;)
 
Član
Death_beat je napisao(la):
Prvo, hvala na glasovima :)
a Trozic cestitam na odradjenom, ak se ne ljutis ja bih da malo tvoj rad da prokomentarisem ;)
ono sto mi se ne svidja kod tvog rada je prednji dio, odsjaje nikakve nisi radio samo si malo "uklonio" odsjaje sa originalne slike..sa bocne strane odsjaji su tako jaki na autu, dok je sa prednje strane tako tamno auto kao da je slikano po najvecem nevremenu :) tako da auto uopste nije uklopljeno u pozadinu, velika svjetlost a auto tamno...

nemojte shvatiti ovo kao da se ljutim ili da ne znam da primim negativne kritike, cisto iunosenje misljenja ;)

ma nema ljutnje,prednji branik sam crtao na novo (sjene nanovo dodao) kao i ostale djelove,dobro sad pustimo odjsjaje meni je tako dobro izgledalo treba i gledati kolko ima izmjena na autu,
haj da i ja tvoj rad prokomentarišem,
prvo hajd cjenim svaki rad na autu,al po meni auto ti nije još završeno,na prednjem braniku ti fale mrežice ili kakav hladnjak u sredini,inače branik ima premalo izmjena,sjena na haubi mi je off, pragovi su kolko vidim nešto malo izmjenjeni tvornički al su mi off jer su više ljubičasti od vrata tj. bočne strane,zadnji branik je tvornički,felge su dobro legle al su nekako zamućene...sviđaju mi se stakla kako si uradio i prednju šajbu,haj toliko, nek nema ljutnje samo moje mišljenje,a i ja se ne ljutim ni na čije ovo i jeste takmičenje da se nauči raditi...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top