Battle Ground VI 1/4 Finali par 1

Battle Ground VI 1/4 Finali par 1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
bg6bannerfi4.jpg


Trozic vs Death_beat

radove poslati Ryu-u na PM do 27.07 do 23:59
sretno !

1600x1200
http://www.netcarshow.com/mazda/2009-6_us-spec/1600x1200/wallpaper_10.htm

MOLE SE OSTALI CLANOVI I TAKMICARI DA NE OSTAVLJAJU KOMENTARE DOK SE RADOVI NE POSTAVE !!!

Pravila su poznata !!!
 

Ryu

Član
dobro je potrefio si skoro ;) fali ti samo crtica,ja maloprije kad sam postavljo ove radove kad ne napisa darth vader ;)
 
Član
mislim da je ovdje Trozic daleko profesionalnije uradio..death_beat krajnje amaterski radi..promjena boje/felge/bumper i pored toga mi se vise svidja troziceva :)

Trozic +1 from knoxville :p
 

Ryu

Član
oba rada dobra,gledam i nikako da odlucim za koji bi glaso...
al crveni bi radije vozio po cesti ;) detalji bolje odradjeni kod Trozica,Death_beat malo zamucene felge i tako jos po koji detalj,usisnici i slicne stvari bolje kod Trozica pa...

+Trozic
 
Dugo sam gledao slike i iz toga slijedi....
Trozic fino odradjeno auto mada mi nekako prednja karambolka izgubila 3d oblik (mogao si na sredini uraditi neku sjenu ili prelom slike da dobijes efekat zakrivljenosti), farovi su super ispali, jos jedna zamjerka, nikako mi se ne svidja ideja o prilagodjavanju auta pozadini... nije zadana pozadina.... pozadinu treba prilagoditi autu....

Death_beat fina boja i rad uopsteno.... ovo plava pozicija se nikako ne uklapa u sve ovo, svidja mi se mazdin koncept vrata od kupea (prednja vrata si pomjerio nazad a zadnja se otvaraju naopako)......

Karambolke nisu sjele ni jednom a ni drugom... mislim na ugao...
jos uvjek sam neodlucan....
 

Ryu

Član
Remblender je napisao(la):
jos jedna zamjerka, nikako mi se ne svidja ideja o prilagodjavanju auta pozadini... nije zadana pozadina.... pozadinu treba prilagoditi autu....

i meni je to nekako naopako,bez ljutnje svi koji to rade,al ja pozadinu normalno prilagodjavam autu,nemam sta auto smanjivat il mjenjat mu oblik da bi uspjelo stat na pozadinu...
 
Ovako... morao sam ici na sitnije detalje u vezi radova....

Trozic dobar je fazon ubacivanja orginalnog watermark-a od NetCarShow

Death_beat minus sto nisi popravio ivice slike poslije spustanja auta....

+ Trozic
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top