Battle Ground V par 6

Battle Ground V par 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
olensoner - doubleclutch_sa

radove poslati Ryu-u na PM do 16.06 do 23:59
sretno !

1600x1200
http://www.netcarshow.com/audi/2009-s3/1600x1200/wallpaper_01.htm

MOLE SE OSTALI CLANOVI I TAKMICARI DA NE OSTAVLJAJU KOMENTARE DOK SE RADOVI NE POSTAVE !!!
 

Ryu

Član
original:

Audi-S3_2009_photo_01.jpg
 

Ryu

Član
eto mozete poceti sa glasovima...
ja cu svoju ocjenu pisati sutra,ako freek naleti nadam se da ce i on ocjeniti...
 
Član
Eh ovdje je malo teza situacija! Dva podjednaka rada sa dosta gresaka! Evo glas za olensonera, ali ni sam ne znam zasto! :)
 
Član
glas za duplokvacilo_sa :)
vidi se da je vise radio a i auto ljepse izgleda (mozda i zbog ove pozadine a i malo jaceg osvjetljenja)
mada oba rada imaju dosta gresaka...
 
Član
Da ima gresaka u oba rada, pogotovo sto se tice osvjetljenja.
Kako god, glas za:
doubleclutch_sa
 
definitivno ovdje doubleclutch dobija glas. oba rada imaju greske, ali ne mogu preci preko nejednakih kontrasta svih prerada na olenserovom audiju!
DC, odlicno si krenuo, ali kao da si nesto izostavio na boku automobila. djeluje nedovrseno! medjutim, izbor boje i malo kreativnije razmisljanje su ti dali moj glas!

glas za DC
 
glas olenoseru,puno uredniji rad iako fale refleksije na crnoj koja je inace najreflektirajuca boja a los i kvalitet felgi,ali i dalje mnogo urdniji rad pa stoga njemu glas,ako smijem davat glasove ja
 

Ryu

Član
ovde cu na detalje morat zazmirit cini mi se...

olensoner:
dobro prosirenje blatobrana,lijepa prednja karambolka,boja mi se vise svidja nego kod dc-a,al na mjestima izgleda kao mat boja,negdje kao metalik...fali ti refleksija za crnu boju
retrovizori standardni,ko sto freek jednom rece slonove usi,felge izgledaju ko keramicke il plasticne...

doubleclutch_sa:
na pojedinim dijelovima auta ima nazubljenja,felge su mi nekako preblijede...
svidjaju mi se neke ideje,retrovizori,spojler naprijed,dijelovi auta ofarbani u drugu boju ali...svijetlo plava i crvena mi se ne slazu ovde bas...da si ofarbo ovo sto je svijetlo plavu u crnu boju dao bi ti odma bodove...

olensoner +3
dc +2
 

Ryu

Član
napominjem da freekov glasi vrijedi +5 !!! da ne dodje da zabune

olensoner:5
doubleclutch_sa:13
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top