Battle Ground V par 4

Battle Ground V par 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
Remblender - mato19E

radove poslati Ryu-u na PM do 16.06 do 23:59
sretno !

1600x1200
http://www.netcarshow.com/lexus/2008-ls_600h_l/1600x1200/wallpaper_03.htm

MOLE SE OSTALI CLANOVI I TAKMICARI DA NE OSTAVLJAJU KOMENTARE DOK SE RADOVI NE POSTAVE !!!
 

Ryu

Član
original:

Lexus-LS_600h_L_2008_photo_03.jpg
 

Ryu

Član
eto mozete poceti sa glasovima...
ja cu svoju ocjenu pisati sutra,ako freek naleti nadam se da ce i on ocjeniti...
 
Član
Remb ti usput postao i moler! :) Lijepo si uradio ali mi se ne svidja boja! Malo je nekako....
Mato19E malo promjena na autu je odradjeno! Tako da glas ide Remblenderu!
 
glas za remblendera, mada si ovaj retrovizor sfuserio ko da si ga iz crtanog nabio tu :D al u kompletu vise truda promjena svega kod tebe pa zato si i dobio glas
 
hm
oba rada su poprilicno losha u ovom slucaju.. ali ako se gleda izvedba onda cemo ovako reci:
Remblender, tvoj je rad realniji iz jednog razloga! ako bi se napusio i nadrogirao mislim da bi ovakvu scenu svarno mogao zamisliti! :) naravno, opet kazem da moze daleko bolje :)

ah da, glas Remblenderu
 

Ryu

Član
Remblender:
razocaro si me sa ovim radom,sa bojama najvise...ko da si gljiva jeo kad si farbo,jos retrovizor ko da je otpo pa ga nabrzinu samo zalijepio da drzi dok se slika...
al eto imas lijepo ove mrezice na usisnicima naprijed odradjene i felge nisu lose (kad se boja zanemari)...

mato19E:
vidi se da si pocetnik,moja preporuka bi bila da malo vise vjezbas,pogotovo za sljedeci bg...
felge sa donora su ti premale rezolucije,pa su ovakve ispale,onda "kruzenje" ko tupim makazama,moras te ivice postavit na anti-alias,da ne bude hard edge i preciznije malo radit,onda malo vise promjena na autu...

Remb spasi te ne iskustvo protivnika...

Remb +5
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top