Battle Ground V par 1

Battle Ground V par 1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samo mi se branik nekako nije uklopio (ili da ima malo bjelog u unutrasljem djelu) ostalo je ekstra

Gals GAGA

emir_89 je napisao(la):
ma znam zezam se bolan....znam samo jednog covjeka kojem se placa za ps...

Ja bome uzeo dosad para doduse radio jedano auto, tj. kombi, a ostalo na druge stavri....

moze se uzeti samo treba naci kome je potrebno....
 
Član
mada na gaginom radu fale još pragovi i zadnji branik,ipak je malo bolje,i ja sam radio tu škodu štete što je nisam dobio za bg5:D,
znači za gagu+
 
glas definitivno deyi ide. kreativniji je rad, iako se niti jedan od ova dva rada ne moze pohvaliti nekom finesom i ljubavlju prema detaljima.
 

Ryu

Član
gaga:
ne znam kolko sam puta ovo vec reko,al da ponovim opet...premalo promjena na radu
ima ono i pozitvnih stvari ovde,lijepe felge,nije losa ideja za boju auta i pozadina i to ostalo,al...
prednju karambolku kad god uradis ista ti nekako bude na svim autima,side skirt i zadnja karambolka na autu su ostali standardni,znaci veliki minus...ruzno je i na cesti vidit auto kad je neko stavio naprijed do zemlje spojler itd a sa strane i nazad nema nista...

deyo:
na radu se vidi da si pocetnik,ali imas dosta dobrih ideja...
lijepe felge,nije ti losa ideja sa ovom karambolkom od Evo X mada realizacija malo zaostaje za idejom,farovi lose ispali,ovaj lijevi (na slici,na autu desni) angel eye je lose ispo,sav razvucen...
spojler ti izgleda ko da lebdi,promasio si ofarbat ovaj mali dio na haubi sa druge strane...
al eto ideja je bila dobra,a realizacija ce se vremenom pocet popravljat...

posto imam 5 bodova na raspolaganju,ne mogu rec da si zasluzio svih 5 pa...

deyo +4
gaga +1
 

Ryu

Član
cudna situacija nerijeseno ;)

rezulatat 10:10

mozda ce se neko sad pobuniti,ali sudije su dale glas deyi,pa on ide dalje...
 
Član
nije problem neka ide Deyo....vec sam sve rekao na komentarima i jos jednom pozdrav svim clanovima....:)
 

Ryu

Član
ispravka ! moja greska jest 11:10 zaboravio sam svoj glas brojat !

last chance se moze produziti za 2 dana,ako se gaga odljutio ;) da bi deyo stigo uradit

eto a zalio si se na +1 sto sam ti dao ;)

i ako hoces nastavit takmicenje nemoj opet isto uradit malo promjena pa se opet naljutit,ja sam ti vec 3x reko malo promjena na radu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top