Battle Ground IV Finale

Battle Ground IV Finale

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
evo da i ja napisem ocjene i misljenje...
prvo obojica ste odlicno uradili ;) pravo finale !

Tarik:
Pohvale za dosta promjena na autu,ali se ponegdje pretjero,auto je sa zadnjim krajem i prozorima pocelo liciti na neko drugo :(
lijepo odradjena otvorena hauba i motor ispod,kromirani dijelovi naprijed,prednja felga i guma,sve naprijed extra,odsjaji po autu sve xtra...
a sad dalje,podloga mi nekako iskrivljena,ko da je auto na klizishtu,mozda bi bolje bilo da su same ove betonske ploche,da se ne vidi vamo ova pustinja i trava...
i naravno najveca primjedba za zadnju gumu ;) negdje drugo bi mozda lijepo i stojala,al ovde...

Remblender:
ulozeno dosta truda u rad,ne koliko je u Tarikov,ali opet dosta truda...
ideja odlicna,ovako u sephia tonu,kao mafijasko auto,gume i felge extra,podloga (ovaj podzemni parking il sta vec) odlicno,sjena dobra...
sad da ne bude da mi se sve svidja...vinyl mi ovaj ne stoji nekako na mafijaskom autu,prednji tochak se ne moze micat od blatobrana...

sad nebi bilo realno da neko dobije 5 bodova za ovaj rad,a drugi 0,pogotovo sto je finale,pa cu morati drugacije ocjeniti (mozda na bg 5 budem ocjenjivo ovako od pocetka,a ne samo u finalu)

Remblender +3
Tarik +2
 
Ryu je napisao(la):
prednji tochak se ne moze micat od blatobrana...


Mora da se i ovaj orginal nije mogao micati jer tocak nisam dirao nego na njega naljepio felnu i bijeli dio gume :icon_biggrin:

Hvala na pohvalama ali i na kritikama....
Rad bi bio jos bolji da sam mogao da se strpim dok ne skinem odlican tutorijal o pravljenju izgorenog papira (kad sam skinuo i vidjeo kako se radi....)
 

Ryu

Član
na originalu je malo tocak bio manji i uvuceniji ;) a original je na otpadu bio,nije se sigurno mogo micat ;)
 
Član
sta je ovo niko ne cestita covjeku na osvojenom BG IV hebem vas ja kaki ste vi to ljudi hehheeheh.CESTITKE Remblender,poklonit cu ti 100 litara benzina,ako ti ko drugi kupi Nissan-a GT-R-a R34
 
driver_boy je napisao(la):
Remblender,poklonit cu ti 100 litara benzina,ako ti ko drugi kupi Nissan-a GT-R-a R34

Dogovoreno ..

nije ni skup (nasao sam jednog za 18000 i kusur € u njemackoj) ali nikako nemogu da ga uvezem, a i to za lovu imam samo kusur :D tako da cekam nekog humanitarca :D :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top