bass

bass

Član
srdjo je napisao(la):
hvala na info...mislim da cu ipak odustati od tog spajanja...jebes zaebanciju toliku a rijetko sam kuci...:)

Pa brate 40 - 50 KM je nov vivax plejer ? Zar je to mnogo, a ne zajebavas se nista, samo ukljucis kako je bilo, a uz malo srece imace i neki ulaz pa na to prikacis i komp :D
 
Član
brate, imam laptop i na njemu gledam filmove, serije, crtice,...:D ...nikad mi nije ni palo na pamet da kupim novi player jer mi nije toliko potreban...ovo sam mislio skopcati cisto onako da imam, kad mi vec dzaba stoje...:)
 
Član
Bar ja tako gledam na to, dao bi 40 KM da se ne zajebavam s prikljucivanjem, nego samo pobodem dzekove na njihova mjesta.
 
Član
Aj da i ja pitam posto imama mali problemcic,
Imam woofer Altec Lansing 6,5' ,50w rms, 100w peak, i nakopco ja njega na pojacalo od starog woofera(procito sam na magnetu to g starog woofera da je 20 w,peak vjerovatno). E sad iako nije na punoj snazi on udara poprilicno jako, cak mi se tresu tanjiri u kuhinji. Ali kada duze je pojacan pocne nesto da krcka. To je vjerovatno do pojacala?Posto pojacalo ima samo jedan tranzistor. Sta da radim? Mjenjam pojacalo?
 
Član
Pa za prvu ruku uzmi jedan ventilator od racunara, pa montiraj da duva direkt u taj jedan traznsistor i plocicu ali s vana da uzima zrak a negdje drugo izbusi koju rupu da ima gdje da izlazi zrak ako je to u kutiji ako nije samo montiraj iznad plocice.

To je jeftino, privremeno i mozda ce donekle rijesiti problem ne kosta te nista da probas.

A inace promjeni pojacalo :)
 
Top