bass test

bass test

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
moze li mi itko objasniti koja je svrha bass testova????:icon_confused:
jer danas mozemo naci 1000 razlicitih bass testova a sto je najgore nitko nam nemoze objasniti sto s njima testirati i kakav i koji bass test trebamo uzeti:icon_question:????
 
Član
bass testovi u sustini sluze da se testira frekvenciski odziv subwoofera. velika vecina njih sadrzi generisane tonove obicno jako niske frekvencije. to je dobro da cujete koliko nisko moze svirati vas sub, jel imate port noise (zvizdanje na portu), jel vam suplja kutija, koliko vasa membrana moze hodati (pogotovo ispod Fb), jel ispravna membrana i ovjes zvucnika, za usviravanje zvucnika itd. bass testeri su za system jako zahtjevan materijal. tako da ako oprema izdrzi bass tester izdrzat ce i normalnu muziku :).

tesko je reci koji je dobar. najbolje s velikm oprezom isprobati ih sto vise. tako cete najbolje upoznati sta vas system moze a sta nemoze da odsvira. tako direktnim poredenjem sa istim bass testerom mozete uporediti svoj sa tudim systemom i onda znati sta je vasim usima draze.
 
Član
Slazem se sa Farisom iz navednog.Ali moj ti je savijet nemoj puno praktikovati da koristis to,jer sam ja vidjao likova koji idu gradom u pust to kao fazon ovo ono prejak bass da se cuje.
Mani se toga samo mozes da pojebes woofer ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top