bass remote

bass remote

Član
pozz ljudi. da li pojacalo bez bass remote-a (potenciometra) radi kao da je pojacano do kraja i mozel se ikako bez njega pozz
 
Član
pa ima konektor za to, može i bez, ako nije uključeno u konektor na pojačalo nije ni aktiviran
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
pa ima konektor za to, može i bez, ako nije uključeno u konektor na pojačalo nije ni aktiviran

Aha znaci moze i bez njega, ja konto ako nema tog "daljinskog" da ce pojacalo radit ali kao da je smanjeno... drug u svakom slucaju hvala ;)
 
Član
liha92 je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
pa ima konektor za to, može i bez, ako nije uključeno u konektor na pojačalo nije ni aktiviran

Aha znaci moze i bez njega, ja konto ako nema tog "daljinskog" da ce pojacalo radit ali kao da je smanjeno... drug u svakom slucaju hvala ;)

Ništa, vidiš da se većinom prodaju bez remota i ja imam jedno takvo i radi sasvim normalno ;)
 
Član
neka pojacala imaju prekidac za iskljucivanje remot-a manuelno (bez obzira imo il ne imo prikacen remote) ... ako ima prekidac, onda samo iskljuci i nemas brige, a ako nema prekidac, onda se vrlo vjerovatno automatski samo pali/gasi ako je prikljucen remote.
 
Top