Banjalučanin nogom šutnuo mačku kao da je lopta...

Banjalučanin nogom šutnuo mačku kao da je lopta...

Ma ovo je teska stoka!Nek dovode sestru da mu ja "nabijem",a njega da prebijem,konjina jedna!Joj,svakakve stoke u PM!:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
N

nenad

Ljudi meni ovaj video izgleda kao FAKE, nemoguce da moze onoliko odletjeti! Ako je ovo stvarno pravi snimak, za svaku je osudu, lik je potpuni idiot :icon_mad:
 
nije ono pravo mace hlj*a mi...pa dje odleti onolko daleko ba...neznam kolko jako da ga je udario...a joj oko cega je ovolika tema...jos se potucite...ovi koji navodno govore po vama protiv zivotinja nisu uopste rekli ono na sta se vi pozivate...nisu rekli ljudi da treba sutat macke il da mu treba spomenik dic nit nesto...jednostavno i meni je nejasno sto pored tolikih puno bitnijih stvari u drzavi protesti se prave i ganjaju prava zivotinja...halo ba ljudi...kolko god to bilo slatko, lijepo fino, ja sebe vise volim...i treba a isamarat posteno i sve ali da se dize ovolika frka ne shvatam...
 
Član
Budala ima svigdje na svijetu i ne treba to geografski povezivati ili generalisati ili nedaj bože političke konotacije tome davati postupak je za svaku osudu ali ma i gorih stvari na svijetu pa i u ovoj državi pa ljudi svakodnevno to trpe i ćute o tome!!!
 
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Ma ovo je teska stoka!Nek dovode sestru da mu ja "nabijem",a njega da prebijem,konjina jedna!Joj,svakakve stoke u PM!:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Mi ovdje protestujemo a tebi do picke?
hehe..
Sto kaze tito,netreba se za ovo dizati ima precih stvari...ja mislim da je dobro ovo organizovanje protesta,mozda se ljudi obiknu malo na proteste pa cesce pocnu praviti iste al samo politike radi.......pozz
 
Član
ma cigo odmah chakijom reaguje nema od tog nista. nisu ni cigani ko sto su bili. ovi novi il voze dobro auto (od zeljeza ) il glume tupaca
 
Član
previse se opterecujete.. a video je fake, nema boga da macka prava ovoliko odleti, ne moze odletit ni 10m da je nogom nabijes kamoli da postignes home run ko sto je ovaj sa ovim... ovo je igracka neka..
 
Top