Backview kamera ?

Backview kamera ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Za backview kameru, dali treba HU sa podrskom video prikljucka ili samo display sa video in prikljuckom...

thx ;)
 
Član
E gdje nadje kameru? Ima li tog ovdje za kupiti i koliko para? Ja imam na dvd-u ulaz za kameru, treba samo pokopcati sve i kad ubacim u rikverc, dvd sam ukljuci kameru...
 
Član
Sina je napisao(la):
E gdje nadje kameru? Ima li tog ovdje za kupiti i koliko para? Ja imam na dvd-u ulaz za kameru, treba samo pokopcati sve i kad ubacim u rikverc, dvd sam ukljuci kameru...

Kod Veke xXx shop :)
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
Sina je napisao(la):
E gdje nadje kameru? Ima li tog ovdje za kupiti i koliko para? Ja imam na dvd-u ulaz za kameru, treba samo pokopcati sve i kad ubacim u rikverc, dvd sam ukljuci kameru...

Kod Veke xXx shop :)

Koliko markica? Moze li se platiti crvenim krvnim zrncima?:icon_question::icon_smile:
 
Član
Ja sinoc narucio kod cike u kini ccc shop...:lol::lol::lol: 20-ak eura sa dostavom... ;)
 
Član
kakvu si uzeo jel onu sa mjerenj distance ujedno il samo najobicniju kameru... evo gledam po ebay.u imas od 15 do 50 eura i ima svakakvih samo nisam skonto kako se to prikopca kad ubacis u rikverc da se sama pali ja koliko sam skonto moras je sam palit na displeyu a i interesuje me kako kad je kisa i prljavo auto onda nish en vidis :) imaju neke sa automatskim poklopcem protiv prljanja al one su po 79 eura...
 

EJ2

Član
kako se pali... fino, uzmes onu zicu od kamere sto je za struju i prikopcas na zicu od rikverc-lampe... cim ubacis u rikverc, svjetla pozadi se pale i ujedno i kamera dobije struju.

a mozes i recimo na prekidac pa palis kad hoces... ubacis odmah i napred jednu :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top