"Ažbaha" Projekt UP-TO-DATE "Legle gume"

"Ažbaha" Projekt UP-TO-DATE "Legle gume"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: "Ažbaha" Projekt

jedan moj drugar u Prishtini ima ovaka clio, ali on ima i ugradjene xenon pa neznam da li imas xenonke ali vrlo odlicno spajaju vjeruj mi vrlo odlicno sa xenonkama auto je super samo im je jedna mana posto prednja krila su od plastike to mu je mana drugo je ok
 
Član
RE: "Ažbaha" Projekt

emirEX_sa je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
fino brate fino kultura samo ove sve plasticne crne detalje ofarbaj u boju vozila pod hitno garantujem da ga neces moc prepoznat kolikoo ce dobro izgledat...


buraz da ti kazem nesto. momak redovno odrzava clio-a kod bunje i ima namjeru nekad ga zamijeniti za nesto novije uz doplatu. sve sto nije fabricki automatski mu obara cijenu. u tone ulaze alu felge i tamna stakla, a sve ostalo sto se izmjeni automatski cijena nize. e iz tog razloga se ne farbaju lajsne i jos neki crni detalji
kako kod kojih auta to hoces rec kad na mom polu ofarbas lajsne difuzore retrovizore i brave u boju auta gubis na cjeni nou nou nou vec dobijas :) za clia neznam al kad je mogo radit ono sa stopovima moze vala i isfarbat ove dijelove... izgledat ce ljepse 100 puta a i bunjo bi ga lakse prodo jer je ljepsi :)
 
RE: "Ažbaha" Projekt

nesmije biti visok ajde malo do poda ga..hehehe:lol::lol:

francuz je dobar..:cool:
samo naprijed..;);)
 
Legend
RE: "Ažbaha" Projekt

veceras vidjen
fura prma stupu ja bio parkiran kod energopetrola ispod doma u nedzaricima
kaze p
oppppppppprrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 
Član
RE: "Ažbaha" Projekt

MAXzilla_SOL je napisao(la):
JAPAN_DRIVEN je napisao(la):
MAXzilla_SOL je napisao(la):
pa ako neumrem od gladi body kit.

:lol::lol::lol::lol::lol: ako tako nastaviš, umrijet ćeš

Blizu sam :lol::lol::lol:

Uvijek ono tipa "Još ovo da mu uradim,pa još ovo,pa i ovo". Znate o čemu pričam? Nikad dosta
To mora da je ljubav;)
ljubav, ljubav dapače:lol:što bi moj jaran rekao I GORE:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top