Ayrton Senna Tribute Top Gear

Ayrton Senna Tribute Top Gear

Član
Ayrton Senna - Beyond the speed of sound ili negdje pise samo Senna 2010.


Evo i torrent link za HD od 2.9 Gb ... http://www.torlock.com/torrent/1089208/ayrton-senna-beyond-the-speed-of-sound-readnfo-bdrip-santi.html
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Pogledah ovaj film, preporucujem ga svima, odlican je :cool: Kad sam davno gledao ovaj Top Gear video nije mi bilo jasno sto je onako Prosta izgurao da bi uzeo titulu, kad vidite ovaj film i sta se desilo godinu prije, onaj potez je i vise nego opravdan. Znao sam da je Senna bio odlican vozac, al bio je jos bolji covjek :icon_smile:
Znao sam to i prije iako nisam jos gledao film.Ma sam Balestre je bio Francuz i citao je bukvicu Senni.Nekazem da je bio bolji vozac od Profesora ili Schumachera ali bio je Legenda nad legendama za mene top1 u svijetu motosporta.Fanatik na stazi dobricina van staze ali utrke bez Senne vise nisu bile ono pravo.
 
Član
mtopic je napisao(la):
Ayrton Senna - Beyond the speed of sound ili negdje pise samo Senna 2010.


Evo i torrent link za HD od 2.9 Gb ... http://www.torlock.com/torrent/1089208/ayrton-senna-beyond-the-speed-of-sound-readnfo-bdrip-santi.html

Taj sam i gledao odličan film ;) Ovaj film dokazuje koliko je elektronika upropastila F1 kada je i njega limitriala kao najboljeg vozača u istoriji tj. kada je dala Prostu nedostižnu prednost...Iako sam gledao F1 u eri Šumahera uvijek ću reći da je Sena najbolji vozač ikada i ne samo to nego je bio i specifična osoba u svakom pogledu...Ovaj film obavezno trebaju pogledati ove p...e što voze F1 danas...
 
Član
Odlican film da se najezis ;) to su bile vozacine a ne ovi danas samo po gasu a sve ostalo elektronika radi :123:
 
Član
I would have to go back in 78th-79 ,and it was true driving,true racing.......Ayrton Senna

Sto bi Ayrton rekao na ovo danasnje?
 
Član
To danasnje je jos veca katastrofa od onog nekad :icon_biggrin:

Nekad je kako on rece, bilo mucki i politike, al se bar trkalo, cak i iz istog tima su se dvojica trkali.

A danas se propustaju :D
 
Član
Danas je kazu bilo vise pretjecanja na utrci nego nekad u cijeloj sezoni i komentatori su bili zbunjeni.Zivi kaos.Pritisnes Kers i ovaj ispred se nema sanse obraniti onda opet DRS i on tebe preleti.Jos samo fali gumb"izvuci krila i preleti ga" pa ce biti jos vise preticanja.Zanimljivo nema sto.
 
Član
He he,zamislite situacije,bila je u Monacu.Senna prvi,Prost drugi jedini u istom krugu s tim da cak i Prost zaostaje 55 sec u istom Mclarenu.A zna se koliko je u Monacu vazna vozacka vjestina....Kralj.
 
Top