avion nesto sa 228 putnika

avion nesto sa 228 putnika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Sigurno ste čuli za vijest da je nestao avion A330-200 Air Franc-a. Sa 228 putnika, 126 muškarca, 82 žene, sedmero djece i jednom bebom, kao i sa 12 članova posade.
Krenuo je iz Brazila preko Atlantskog okeana i krenuli su prema Parizu.
Avion je slao signale i nestao u oluji, od tada su izgubili svaki kontakt i ne znaju gdje se nalazi. Čak govore da mu je nestalo kerozina i da se desilo ono najgore...da je pao u more
Francuska je zamolila Pentagon da pomoću satelita nađu avion....


:icon_sad::icon_sad:


not fair :icon_rolleyes:
 
Ove avionske nesrece se rijetko desavaju al kad se dese onda bas masala pokose.... valjda ce ih nac, problem je sto to nije brod pa da ima pojaseve za spasavanje, ako je pao u more sve potonu....
 
BHT Ovisnik
najgore je kad se nezna:icon_sad:
ja letim sutra,valjda nece moj,inače neidu brzo jedan za drugim
 
Član
ma bices dobar cole ne sikiraj se...i ja se zabrinem i suhva mi uci u avion poslije neceg ovakvog ali ovo se vrlo rijetko desava i vrlo su male sanse...have a safe flight;)
 
Član
navodno senegalci nasli neke ostatke

nek im je bog na pomoci,nek snime jos jednu sezonu Lost serije :)
 
BHT Ovisnik
ma ja se ne bojim,cak mislim nastaviti za civilnog pilota poslje srednje ako se imalo sredstava i ako sam spreman:cool:
 
Član
Krhotine zrakoplova uočene 1300 km od arhipelaga Fernando de Noronha?

Cijelu noć trajala je potraga za jučer nestalim avionom Air Francea sa 228 ljudi koji je letio iz Rio de Janeira u Pariz.

Iako je u noći sa ponedjeljka na utorak brazilski pilot TAM-a prijavio da je 1300 kilometara od arhipelaga Fernando de Noronha uočio "svijetle tačke", jutros oko 7 sati francuski ministar prometa Jean-Louis Borloo priopćio je kako "nema novih vijesti".



- Nemam novih informacija o toj dojavi pilota. Sad je najvažnije da pronađemo crne kutije. Odbrojavanje je počelo, one će emitirati signal 30 dana - rekao je ministar.



Pilot koji je uočio navodne krhotine aviona Air Francea letio je u blizini rute kojom je prolazio nestaliavion. No brod koji se nalazi u tom području u blizini Senegala nije prijavio nikakve krhotine, prenosi Le Figaro.



V.L.

http://www.bhtelecom.ba
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top