aveo...nove slike

aveo...nove slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: novi aveo

A nešto nisam ljubitelj Koreje :icon_confused:, a još kad nosi znak ko korvet il impala :icon_eek:, mada je onako moram priznat dopadljiv, hehe ali važno je da se tebi sviđa :icon_smile:
 
Član
RE: novi aveo

Ljudi moji kao sto sam rekao nije moje auto i ja bi stavio 17-ke,zakoucko ga,zatamnio...al sta ce covjeku to u godinama radit. Ja sam ga postavio ovdje da se vidi i ako hoce neko da kupi da ga posavjetujem jer auto je super za ove pare to kazem iz iskustva jos moj stari pazi,mazi.....:lol:
 
Član
RE: novi aveo

E kad je već opet aktuelna tema,daj postavi nam slike sa ofarbanim plastikama,i da vidimo kako svijetle ti xenoni :cool:
 
Član
RE: novi aveo

aveo je napisao(la):
e koliko je sirina tih felgi

7 jota

Schumi je napisao(la):
E kad je već opet aktuelna tema,daj postavi nam slike sa ofarbanim plastikama,i da vidimo kako svijetle ti xenoni :cool:

na autu nije nista radjeno osim ovoga sto sam naveo, jer auto nije izlazilo iz garaze preko zime
 
Član
RE: novi aveo

Malo se radilo preko vikenda.

Evo zimski setup:

Felgice su spremne:

Farbanje kljesta i dobosa:



I evo kakav je bio unutra, sad su dosle preslake iz Pazarica untra crveno sa strana crno ja prezadovoljan a ubrzo i slike postavljam
 
Član
RE: novi aveo

bolujes haman za ovim malim auticima:D
fino ti ide to starom...father & son tuning;) samo naprijed...btw felge su do yaya:cool:
 
Član
RE: novi aveo

nodiash je napisao(la):
bolujes haman za ovim malim auticima:D
fino ti ide to starom...father & son tuning;) samo naprijed...btw felge su do yaya:cool:

ja vala i ne volim mala auta al tako se potrefilo:D jest da nema falca al i meni se svidjaju felgice
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top