Avast antiv. problemcic

Avast antiv. problemcic

Legend
pozz narode,evo ovaj antivir koristim vec dugo godina i sluzi me bas bez zamjerki
ali izasla je nova verzija "5" i nemam kljuca za trajnu aktivaciju,trazio sam dosta ali nije to to ,....ako neko ima bilo bi super

17103avast5.jpg


avast5freeantivirusscan.png
 
Član
drug oces da ti nadjem torent?

eo probaj sa ovim

client: C7134365R9941A0910-75X2NAV2

server: S6905461R9941A0912-6CM9JUVN

workstation: W4253199R9971A0910-YM6UFEW1
 
Legend
to ado druze,evo ide sad licenced , HVALA puno ;)

@menso : na serials.ws uvijek zapocnem sa potragom al ovog puta mi nije pomoglo
 
Brisi to govno sa kompa...meni radi tog smeca 2x padao sistem! Eset Nod---ni jednom do sad! Koristim ga zadnje 2.5 g!
 
Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Brisi to govno sa kompa...meni radi tog smeca 2x padao sistem! Eset Nod---ni jednom do sad! Koristim ga zadnje 2.5 g!

eset, nod, sranja zesca bar su se meni takvim pokazali.

kaspersky no1, nakon toga avast pro licencirani... samo sto kaspersky nije bas za "pocetnike" jer zna dosta stvari izbrisat koje nebi trebao. trenutno koristim licencirani avast pro (onaj stari) i sve normala frcera, sistem stabilan kao i prvog dana kada sam ga podigao... ;)
 
Drug ja nisam ni od kog cuo da je imao problema sa Eset nod-om----a sa tim djubretom,svaki drugi se zalio! Mani se tog...uzmi nod!:-D
 
Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Drug ja nisam ni od kog cuo da je imao problema sa Eset nod-om----a sa tim djubretom,svaki drugi se zalio! Mani se tog...uzmi nod!:-D

pa gdje se nece zalit kad uzmu home edition onu besplatnu pa instaliraju. sigurno i nod da je neki free, nebi radio kako treba svima. mada ja sam ga probao i meni nije bio nesto. nakon skeniranja kasperskog poslije noda, pronasao milion virusa. ugl, znam da se nije na mom kompu zadrzao ni puni dan :D

sa avast pro, nikakvih problema. koristio bih kaspersky, ali mi se mrsko peglat sa kljucevima svako malo...
 
Član
ja instaliram ovaj avast 5 a prije toga sam izbrisao eset nod 32,,iiii kad palim racunar,tamam dodje do pozadine,racunar mi se restarta sam, i sve tako ponavlja,,,sjetim se safe moda,udjem preko njega i izbrisem avast govno, i evo sad komp radi bez problema ali i bez antivirusa,, trenutno skidam ponovo nod onako kako je zen3dom objasnio :cool:
 
Ma ja govorim za njegovo dobro...a svako znas svoj izbor!Skines nod,imas kljuceve sa update,i nikad problema! A ti mislis da virusi ne mogu proci pored avasta,grdno se varas.Obrisi taj antivirus pa skeniraj sa Esetom,pa ces vidjeti koliko ih ima! :-D Ne kazem ja da i pored Nod-a ne moze proci koji virus-moze,ali neki mali,bezopasan po racunar,dok kraj Avasta prodju puno gori virusi!
 
Član
emir_89 je napisao(la):
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Brisi to govno sa kompa...meni radi tog smeca 2x padao sistem! Eset Nod---ni jednom do sad! Koristim ga zadnje 2.5 g!

eset, nod, sranja zesca bar su se meni takvim pokazali.

kaspersky no1, nakon toga avast pro licencirani... samo sto kaspersky nije bas za "pocetnike" jer zna dosta stvari izbrisat koje nebi trebao. trenutno koristim licencirani avast pro (onaj stari) i sve normala frcera, sistem stabilan kao i prvog dana kada sam ga podigao... ;)

imam eset nod i nisam plaho bas zadovoljan...al govno od kasperskog ne bih nikad instalirao jer jedno sam instalirao i on napravio nered...brisao tamo podatke sa sistema i onlipo fino pao...brisao mi slike video ma sve mi brisao...pravi nered napravi...:D
 
Top